Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem tisztelik mások...

Miért nem tisztelik mások hitét? Itt gondolok az UFO hívőkre!

Figyelt kérdés
Miért nem lehet tiszteletbe tartani ha valaki hisz valamibe? Mért kell mocskolódni? Mi élvezet van ebbe egyeseknek? Ha én elfogadom azt hogy más nem hisz benne akkor elvárom hogy ő is elfogadja hogy én hiszek és ne nevezzen azért analfabétának meg dilisnek mert hiszem hogy nem én vagyok az egyedüli értelmes lény ebbe a végtelennek tűnő világegyetemben! Mivel szerintem elég önző és hülye aki azt hiszi magáról hogy csak ő létezik. Mivel ha ő létezik itt akkor más mért ne létezhetne máshol? Szóval nekem nem az a hihetetlen hogy vannak földönkívüliek hanem az a hihetetlen hogy nincsenek! 26/L
2011. máj. 11. 00:16
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
12:28 Einstein rossz tanuló volt ő volt az osztály szamara és fogyatékosnak nézték. Ezt mindenki tudja aki megtanulta az életét. Hány éves vagy?
2011. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:

Ha már megteszem azt, hogy nick-el ellátva kommentelek, légy oly kedves erre hivatkozni tisztelt 12:59.

Einstein többször utalt rá, hogy 10 éves korában olvasta Kanttól a Tiszta ész kritikája című művét, 12 éves kora körül kezdett felsőbb szintű matematikát tanulni. 16 évesen felvételizett a zürich-i műszaki egyetemre (igaz nem vették föl, micsoda egy szamár...). Középiskola után azonnal fölvették ugyan oda, kiváló minősítéssel végzett, majd a szabadalmi hivatalban volt szakmai elbíráló.

Így visszaolvasva tényleg egy igazi fogyatékos-gyanús gyerek története.

A korom, meg miért érdekel? De legyen elég annyi, hogy vizsgáztam Einstein mind két elméletéből. És te hány éves vagy?

2011. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
48%

1. Einstein nem volt rossz tanuló, olvass utána wikin.

2. Összeadni nagy számokat én is képes vagyok műszaki egyetemistaként fejben, sőt, külön módszerek vannak nagy számokkal való szorzásokhoz, amivel 3-4 jegyű számokat szorzol össze fejben maximum 5 másodperc alatt. Nem nagy cucc. A matek tanárom egy emeletes törtet tele szorzással, 2-3 jegyű számokkal számolt ki néhány másodperc alatt, le is esett az állunk, hogy hogy a fa.szba. Na ez teljesítmény, de az nem, amit te leírtál.

3. Az idegen lényeket mindenki lehetségesnek tartja, de az UFO-kat a normális ember nem. Vicces is lenne, hogy egy ismeretlen repülő tárgyat, ami az űrben közeledik felénk, csak szabad szemmel vagyunk képesek érzékelni, viszont a kur.vasok csillagászati intézet, akik kémlelik az eget, a sok műhold, a sok radar és a többi nem képes érzékelni őket. Mindemellett az űrben való utazás annyi problémát vet fel, hogy még mi se leszünk képesek hosszabb távot utazni a világűrben. Többek között ott van az élelemellátás, a baromi gyors izomsorvadás, kéne végtelen mennyiségű üzemanyag, és a többi.

2011. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
13:50 Miből gondolod, hogy a csillagászati intézetek közölnék velünk, ha látnák őket? A sok birka annyira bepánikolna, hogy inkább kettévágatná magát egy lézerkarddal, csak hogy kétfelé tudjon menekülni (lásd 1938-as pánik Amerikában Orson Welles rádióadása miatt, amelyben azzal "viccelt", hogy jönnek az idegenek)
2011. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

14:02

Jajj, ne viccelj már. Szánalmas összeesküvés elméleteket gyártani eléggé gáz, csak gondolkodj el a dolgon. Elég sok helyről kémlelik az égboltot, sok-sok csillagász (szimpla emberek egyetemi végzettséggel), szerinted nem tudódott volna már ki?

Sőt, vannak független laikusok is, akik csak szeretik a frissen vásárolt távcsövükkel kémlelni az eget.

2011. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

Van egy jó ötletem: megalapítjuk valamilyen amatőr UFO-kutatási egyesületet, aztán utánajárunk minden hírnek, hogy kamu-e, vagy valóság.

Benne vagy?

Csak azért mondom, hogy ha valami tényleg megtörtént, akkor az tényleg úgy volt, ha meg nem, akkor ki lehet hirdetni, hogy mégsem igaz (mert valaki csak hülyíti a népet, vagy csak egy műhold pályára állását látta, stb.).

Ha benne vagy, akkor csak szólj és küldök neked e-mailt.

Üdv!

2011. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

komment

"ma 07:30 Nem az a kérdés amiket felsoroltál. Itt a tiszteletadásról van szó nem arról hogy ki miben hisz."


Hogyan adjak tiszteletet valakinek aki hülye lényekben hisz, nem tudja mi a SETI, azt hiszi, hogy Einstein megbukott, hogy esténként kis zöld manócskák jönnek minket meglátogatni?

Könyörgöm a tudásotok nem éri el az érettségi szinvonalat. Ha érdekela téma nézz utána,olvass, tanulj. De ne ilyen marhaságokat, hanem tudományosan megalapozott műveket.

2011. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
14:06 Épp, hogy a "szimpla embereket egyetemi végzettséggel nézik hülyének, ha valami hasonlóról számolnak be. Ha a "hobbi"csillagászok felfedeznek valamit, azt a "nagyoknak" meg kell erősíteniük. Mivel a hiteles információ kizárólag az lehet, ha a NASA vagy a SETI mond valamit...
2011. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

14:40

Meg a jó büdös nagy fa.szt.

2011. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
14:43 Hát ilyen érvekkel aztán már tényleg nem tudok vitatkozni, gratulálok, Ön nyert ;D
2011. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!