Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek? Egyik este...

Kelemenkelo kérdése:

Mi a véleményetek? Egyik este felébredtem és egy világito gömb lebeget az ágyam felett! Hirtelen aa párom is felült egyszer csak azt hallottam -nefélj! Visszafeküdtem és reggel mindketten emlékeztünk erre!

Figyelt kérdés
én nem hinném ha valaki meséli de most öszintén tele lett a gatyám!még az se lehet hogyy bevoltam rugva mert nem iszom alkoholt
2011. febr. 14. 04:49
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
fejlemény?
2016. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Rejtély.
2019. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 liga krisztian válasza:
Tisztelt mindenki! Ez a gömblényes dolog megtörtént egy barátommal. Egy tanyán lakik és az ablaka alatt jelent meg egy lebegő gömb. Én hiszek ennek az embernek. De azok gömblények nem bántanak. De vannak gonosz szándékúak is. Na azok veszélyesek! És ez nem vicc! Más lények is vannak! Elkell fogadnotok. Irjátok be a youtubba hogy magyar ufó észlelések és érdekes tudositasokat nézhettek. Eredetiek a felvételek. Még rendőr is látta ezeket. Úgyhogy nem vicc. Roosevelt óta figyelnek bennünket és tanulmányozzák hogy tudnák kiirtani feltűnés nélkül a bolygót! Én ezt hiszem. A videók nem hazudnak.
2021. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!