Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek? Egyik este...

Kelemenkelo kérdése:

Mi a véleményetek? Egyik este felébredtem és egy világito gömb lebeget az ágyam felett! Hirtelen aa párom is felült egyszer csak azt hallottam -nefélj! Visszafeküdtem és reggel mindketten emlékeztünk erre!

Figyelt kérdés
én nem hinném ha valaki meséli de most öszintén tele lett a gatyám!még az se lehet hogyy bevoltam rugva mert nem iszom alkoholt
2011. febr. 14. 04:49
1 2 3 4 5
 21/43 M@x ***** válasza:
404, válaszolnál a kérdésemre?
2011. febr. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
56%
Ja,amúgy ha nagyon gonoszak lettek volna,nem mondják,hogy ne félj,mert baromira leszarják ha félsz,és még jó is nekik ha félsz,mert plusz erő.Szóval szerintem nem volt rosszindulatú.
2011. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
csak arra emlékszünk-nefélj!és képzeljétek ma a felettünk lako ismerös evvel állitott meg:volt nálunk egy világito gömb az éjjel!hát megkellett kapaszkodnom a korlátba!és a két pont ott van a fülén!!!!!itt valami van!!másnak nincs ilyen élménye mostanában?
2011. febr. 15. 20:18
 24/43 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Náluk vagy nálatok? Am elég bizarr..
2011. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Akkor talán közölhetnéd,merre laktok...úgy tűnik nem nagyon válogattak...
2011. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés nagyon látni!
2011. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
aki hiszi aki nem igy történt!zugloi vagyok ma vettem fel a kapcsolatot egely györgyel hátha ö mond valami okosat!holnap este kijön hozzánk
2011. febr. 16. 18:21
 28/43 anonim ***** válasza:
Majd kérünk beszámolót!
2011. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

zugló nincs messze tőlünk... :S

most nekem is vagy elhiszitek vagy nem, de tegnap este a spejzben kerestem Mebucaint mert fájt a torkom, és odakintről vékony mormogást hallottam, úgy megijedtem, egyből bezártam az ajtót kulcsra és berohantam a szobámba

2011. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
volt kint egly györgy szerinte egy felderitö gömb volt állitolag ufo szakértök tudják mi az hogy nem jön vissza sajna nemtudta megigérni:(
2011. febr. 17. 19:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!