Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404!? Kérlek olvasd el. Többi...

404!? Kérlek olvasd el. Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni tőled hogy mikor lesz a nagy találkozás az idegenekkel.És melyik faj van a legközelebb hozzánk?Kérlek mesélj nekem már priviben is írtam neked de még nem válaszoltál köszönöm!(a negatív kommenteket mellőzzétek)
2010. dec. 6. 15:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"Az atka az ember környezetében élő apró (szabad szemmel nem látható)a pókok családjába tartozó, élősködő. 0,5 mikro mili a súlya, naponta 5-6-szor ürit, 6 hetente 50-200 petét rak le. Az ember lehámlott bőr darabjaival táplálkozik."


Idézet a wikipediából. Jó lenne amúgy kedves (idióta) barátom megtanulni, hogy mit jelent az élősködő. Az élősködő az, aki csak elvesz, és nem ad semmit cserébe. Így a poratka nem élősködő, hiszen segít megtisztítani a bőrödet. Viszont nagy létszámban káros az egészségre.

Ugyan ez van velem is. Én, bár állami támogatásokat is kapok, a munkabérem után fizetett adóval, illetve AZ EHHEZ HASONLÓ FÓRUMOKON VALÓ HOZZÁSZÓLÁSAIMMAL hozzájárulok a magyar állam és társadalom fejlődéséhez, míg te a nagybetűst részt semmiképpen nem mondhatnád el magadról. Mellesleg ha kettő lenne belőlem, elmennék az egyik én, és megvernélek. Ezért nagy számban káros vagyok az - idióta - emberek egészségére.

A kommented mellesleg érthetetlen maszlag, az öt éves unokaöcsém jobb szöveget dobna össze. Az biztos, hogy több szót ismer már, mint te.

Mellesleg nem hazudtoltam meg magam, csak sorrendet állítottam, és több variációval is előálltam. (Ha nem tudnánk megegyezni abban, hogy a legközelebb élő faj a bennünk, vagy a rajtunk élők-e.)

Amúgy a szemedben élő apró férgeket kifelejtettem, és a molyt is, ami a hozzád hasonló betépett emberek agyát rágja. Látható eredménnyel...


És igen, tudom, minősítettem magam azzal, hogy egy értelem nélküli ember idióta válaszára reagáltam, de nem tudtam parancsolni magamnak. Talán az idegenek műve, jaj.

(Máskor ne csak olvasd el a szöveget, de értsd is emg amit írnak!)

2010. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

-wikipédiából én is összeollóztam volna.

- mindenki nem lehet nyelvész, kár hogy én sem. én meg máshoz értek jobban, amihez a nyelvészek nagy része nem.

-köszönöm az elismerő szavakat a molyokról, biztos nagyon jól táplálkoznak belőlem a tavalyi infulenza szövődményeként kialakult állandó felsőléguti betegségeimből és a tüdőgyuszkómból.

bocs hogy megszólaltam de tudtommal itt bárki hozzászólhat, és nagyon szembetűnt, ez a szöveg, ezt nem tudtam kihagyni, már csak azért is, mert a caps lockos szövegek irói általában nem nyugodt természetűek, hamar fel lehet ingerelni őket, én meg az ilyenre utazom keresem a gyenge pontokat, látom meglett. hehe

2010. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

A caps lock-ot általában nem sértegetésre vagy kiabálásra, csak nyomatékosításra használom. Most ugyan örülsz, de én a komment megírása közben egyáltalán nem éreztem bosszúsnak magam.^^

Amúgy néha én is szoktam ilyet XD El is zavartam vele diatort :D

2010. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

..az idióta barom most vérig lett sérve. beszélhetsz neki akármit.

... a kérdésre meg :: honnan tudná 404 hogy mikor lesz a nagy találkozás ??? már biztos régen meg volt, csak te nem tudsz rólas mint sok másról.

2010. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Te most ezt az előtted szólónak, vagy az az előttinek mondtad, hogy vérig lett sértve?

Csak mert kicsit érdekes, hogy ugyanolyan %-ban adtok helyes választ...

És igen, az előtted lévő voltam.

Mellesleg a Wikipedia szerkesztői (érts: akárki) biztos szabotálta az allergénekről szóló bejegyzés poratkáról szóló fejezetét, hogy az allergiában szenvedőkkel kics*sszenek. De hitelesebb bizonyítéknak itt vannak ezek a linkek:

[link]

[link]

[link]


Persze ezzel csak a wikipediát igazoltam, és hogy a poratka még mindig nem vérszívó.

Bár tény, hogy számos rossz hatása van a jelenlétének.


Másrészt pedig én sem vagyok nyelvész, de a saját nyelvemet hellyel-közel beszélem és nagyrészt megértem.

Csakis ebből fakad, hogy tudok írni.


(Most sem érzem magam bőszültnek, vagy idegesnek, bár az írás stílusa nem erre enged következtetni. Egy kis hangulatjellel ezért most feldobjuk: [^.^] (Ez egy vigyorgó robot nyúl, a füle nem fért bele a képbe. Ráadásul japánul beszél, és a mellkasán kis beépített TV van. Ezen felül VÉRNYÚL üzemmóddal is rendelkezik! HRR!))

2010. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

igen az vagyok akit idióta baromnak neveztél és a % megegyezik-

már el is felejttetem az atkákat.

fátylat rá hogy bunkóztam, csak szeretek másokat idegesíteni.

2010. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Azért nem szeretik a Földet látogatni,mert túl primitívek és agresszívak az emberek. (tisztelet a kivételnek)
2010. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

23-as. régebben beleőrültem a 23as számba miután láttam a filmet. azóta mindenben megtalálom a 23ast valahogy -.-"

kezdem elhagyni ezt az őrültségemet, de nem olyan egyszerű, mint egy kakaóscsiga.

.. minden ilyen földönkívüli topikban először jönnek a hívők aztán a nem hivők, jön a csatározás, egymás leoltása, bizonygatás hogy kinek van igaza, majd fennakadnak egy kis hülyeségen és azon őrlödnek napokig. ez az összes reptoid és plejád meg krixkrax topik sorsa. :D

2010. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!