Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404!? Kérlek olvasd el. Többi...

404!? Kérlek olvasd el. Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni tőled hogy mikor lesz a nagy találkozás az idegenekkel.És melyik faj van a legközelebb hozzánk?Kérlek mesélj nekem már priviben is írtam neked de még nem válaszoltál köszönöm!(a negatív kommenteket mellőzzétek)
2010. dec. 6. 15:40
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
30%
És kiket ismerünk 404 akik a legközelebb vannak?
2010. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 404 ***** válasza:
66%
A legközelebbi ismert földön kívüli lények az Enceladuson élnek, mely számos primitív létformának ad otthont. De csak primitív lények lakják.
2010. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
7%

"A legközelebbi ismert földön kívüli lények az Enceladuson élnek, mely számos primitív létformának ad otthont. De csak primitív lények lakják."


Ejnye 404, jóval több tisztelettel is beszélhetnél Kovácsékról a földszint kettőből.

2010. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
22%
Kösz 404!Már utána is néztem a keresőbe.Nem gondoltam volna hogy már ennyire közel vannak lények igaz primitívek ahogy mondtad.Mégyszer kösz!
2010. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
10%
Tényleg létezik ez a bolygó vagy hold vagy mi ez és lehet hogy élet van rajta írják mindenhol.Ez kafa!Nem is tuttam hogy létezik ez a valami.
2010. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 H.Jani ***** válasza:
11%
és azok a primitív lények mit esznek ott?
2010. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
404 köszönöm a válaszodat...Azt szeretném még tudni hogy melyik a legközelebb lévő intelligens életforma?
2010. dec. 6. 22:07
 18/38 anonim ***** válasza:
31%

Amikor az ember ilyen párbeszédeket olvas, mint kérdező kontra 404, eleve a Földi intelligencia is megkérdőjeleződik.


Még egyszer nem láttam 404-et érvelni.

Csak kijelentéseket tesz, hasra ütve, mindenféle érdemi alátámasztás nélkül.

2010. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
18%

23:36! Tarzsd meg magadnak a véleményed mert itt az UFO témakörben az UFO hívők nem kíváncsiak az ilyenre mint te!

Nem az volt a kérdés hogy mit gondolsz 404 ről hanem az hogy hol vannak idegen lények legközelebb.

És nem a hasára ütött mert létezik az a bolygó utána néztem a keresőbe nem úgy mint te.

Ha tudod a választ válaszolj de azt hogy ki mért hülye és ki mért okos azt tarzsd meg magadnak mert ez nem kibeszélő show!

2010. dec. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
6%

Sajnos a 404-es nem ismeri a mi naprendszerünkbeli civilizációkat, ezért ami választ adott, az nem nevezhető helyesnek! - Elnézést, 404-es, de ez az igazság!


A legközelebbi civilizáció ugyanis a LÁBUNK ALATT VAN! Ez a Belső-Földi civilizáció, az üreges Földünk belső oldalán!


Utána jön, ha távolság szerint vesszük, a vénuszi, a marsi, Jupiter-holdi, majd a szaturnuszi civilizációk. Ezek a társadalmak már magasabb dimenziókban vannak, mint a miénk, ezért nem láthatók szabad szemmel, sem a 3D-s rezgésszintre állított műszereinkkel!


Meg kell még jegyezni, hogy Naprendszerünk minden holdja, így a miénk is, tele van számtalan földönkívüli civilizáció ideiglenes megfigyelő bázisaival, ahonnan az önmagára és a kozmoszra is halálos fenyegetést jelentő földi emberiséget figyelik!

2010. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!