Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404!? Kérlek olvasd el. Többi...

404!? Kérlek olvasd el. Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni tőled hogy mikor lesz a nagy találkozás az idegenekkel.És melyik faj van a legközelebb hozzánk?Kérlek mesélj nekem már priviben is írtam neked de még nem válaszoltál köszönöm!(a negatív kommenteket mellőzzétek)
2010. dec. 6. 15:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Akik nem hisznek az "ufo"kban az minek jár ide?Ezt élvezi az ember,hogy leszólják a másikat. Értelmező szótár kellene mert 6éves szinten van itt sok ember és nem a kérdésre válaszolnak,ugy mint az én kérdéseimnél szokott lenni.

404 primitivebb lények itt vannak a legközelebb akik itt lopják az idejüket :DDD

2010. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
12%
Így van, akik nem hisznek az földönkívüliekben, azok takarodjanak innen!
2010. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Erre jó az anonimitás.Igaz "ufó kutató" barátom.
2010. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Nah itt van a pelda ,es meg csodalkozunk h miert nem vagyunk inteligensebbek,hat persze h nem ha itt tartunk,hogy jonnek ebbe a temaba de semmit se tudnak,de persze leszolni egymast tudjak...egyszeru a dolog ha nem hiszel nem kell... senkise kotelez ra teged ,de akkor ne legyen ez h valaki kerdezne valamit,tobb informaciot tudhason meg ,erre jonnek ezek a jomadarak es vaganynak erzik magukat azzal h butasagokat irnak.Tisztelet a kivetelnek...
2010. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 404 ***** válasza:
10%
A Kriariaxok vannak a legközelebb akik ismert felsőbbrendű lények, ennek ellenére nem szeretik és nem szokták a Földet látogatni. A Raidos birodalom mesterséges energia galaxisaik vannak a legtávolabb, a pajzshálózatuk után. De miért fontos ez?
2010. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
404....csak érdekel..tudod mint minden embert...miért nem szeretik látogatni a földet?
2010. dec. 7. 21:11
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Azért álljon meg a menet, a gyakorikerdesek.hu oldal nem elszeparált kis csoportnak szánt játszótér, ahova beülhettek és összehordhattok mindenfélét. Ez az oldal arra jött létre, hogy gyakori kérdéseket gyűjtsön össze - lásd az oldal nevét.


Amikor valaki kíváncsi egy adott témában, feljön erre az oldalra, megnézi a KERESÉS funkciót, és vagy választ kap ebből, vagy ha még nem tették volna fel a kérdést, kiírja.


(és ne írjátok, hogy ti nem is használjátok a keresés funkciót a kérdés feltevése előtt, ha így van, akkor jobb ha mélységesen hallgattok.)



Én egészen egyetemista éveim elejétől hiszek az UFO-kban és hasonló, racionális érvekkel meg nem magyarázható természet feletti jelenségekben, nem egyedül, hanem csoportosan láttunk olyat, amit azóta sem lehet bármi mással megmagyarázni.


Mégis szégyellem, amikor azt látom, hogy Jupiteri civilizációról, párzási szokásról és részletekbe menő leírásról olvasok, majd mikor bárki rákérdez:


"Rendben, de ezt honnan veszed?"

"Jártál már ott? Kapcsolatba léptél velük?"


..., akkor egyből rohądékok vagyunk, szemetek, primitívek, takarodjunk innen, 6 éves szinten vagyunk, stb.


Gondolkozzatok már el, ez az oldal mindenkié.

Ezt a gyűlölködést amit itt összehordtatok, egyenként leírva hogy mindenki elhúzhat, ez sem válasz ám a kérdésre.


Én például nagyon szívesen veszem, ha valaki linket küld be, vagy rámutat valami érdekes felfedezésre, mert mindez nagyon érdekel. Azt viszont lejáratásnak érzem, amikor valaki kilométer hosszan mesél részletekbe menően más galaxisok élőlényeiről, és soha nem teszi hozzá, innen és onnan tudom. Ez ugyanúgy lehet kitaláció is, és mint ilyen, pont nekünk normális érdeklődőknek árt.

Ezzel csak lejárattok minket, nem csoda hogy ennyien röhögnek ki, ha bárki bármit írhat és azt kötelező elfogadni/elhinni.



Azt pedig külön szégyellem, hogy akárhányszor ebben a topikban szeretnék válaszolni, vagy valakitől bármit is kérdezni, ki kell lépnem és felhasználó nevet váltanom, mert pont azok akiknek érdekelne a mondanivalója, lepontoznak és 0%-osra értékelnek, pusztán azért, mert fel merek tenni egy kérdést, vagy mert szeretném megkülönböztetni az igazi UFO észlelést a mesedélutántól, a kitalációtól.


Hát nem érzitek, hogy ez ugyanúgy káros, ha kötelező bármit amit csak valaki ideír, elhinni?

Ha nem is lehet kérdezni, számon kérni?


És tessék, már réges-rég megszoktam, pontozzatok le, de utána válaszoljatok is és mondjátok már el, miért hiszitek azt, hogy egy oldal akkor lesz hivatkozható és hasznos az embereknek, ha kicenzúrázzuk a másik oldalt?

2010. dec. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

"Azt viszont lejáratásnak érzem, amikor valaki kilométer hosszan mesél részletekbe menően más galaxisok élőlényeiről, és soha nem teszi hozzá, innen és onnan tudom."

Ezzel a szövegrésszel kiemelten egyetértek.Az egésszel is hasonlóképpen.

2010. dec. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
64%

Én szoktam kilométer hosszan részleteket mesélni az idegenekről, de azokat általában a józan észre alapozva teszem, és leginkább regény formájában.

Ide csak ihletért járok fel, de ezek a 404-hez hasonló barmok még arra sem jók, össze-vissza beszélnek hülyeséget.


Amúgy a legközelebbi faj hozzád leginkább a poratka. Ott van a bőrödön, és azt eszi. Vagy pár baktérium a beleidben, vagy ha nincs szerencséd, akkor galandféreg az emésztőrendszeredben itt-ott. Ezeken felül beszélhetünk még kullancsokról, tetvekről, éppen rád szálló legyekről, különféle háziállatról, papucsállatkáról (papucsférj formájában leginkább), rengeteg baktériumról, félholt vírusokról (mert ugye ők nem mutatnak életjelenséget, míg nem kerülnek megfelelő közegbe), holt vírusokról, emberekről, állatokról (itt főleg a részeg és/vagy hülye állatokról beszélek, amiknek a DNS-ük nagyon hasonlít pl. 404 és a kérdező DNS-ére, többek között!), különféle egyéb, nem házi állatról és a számítógépről. (Vagyis... izé... na jó, talán ő nem számít élőlénynek. [De ne aggódj kedves PC-m, attól még szeretlek hogy ilyeneket mondok! <3 ^^])

A nagy találkozás idegenekkel legtöbbször minden ember életében eljön, hisz a csecsemőnek minden új, és mindenki idegen, kivéve talán az anyja, de őt is eddig csak belülről látta. A nagy találkozás pedig már a születés pillanatában megtörténik, amikor meglátja az orvost vagy a bábát. Aztán több másik találkozás történhet élete folyamán. Hogy mikor jön el a következő? Csak rajtad múlik. Talán holnap már egy hatalmas, utolsó találkozást eszközölhetsz egy ideges, fegyvert szorongató orkkal... akarom mondani... nem, ezt nem akarom kimondani. A többség tudja.


Ez itt az ULTIMATE válasz, kérem felpontozni, hogy mindenki lássa: A LEGKÖZELEBBI FAJ ITT VAN A SZOMSZÉDBAN!

2010. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

ne hazudtold meg magad utcsó, az előbb még a legközelebbi élő micsoda a poratka volt., ami belőled táplálkozik, ergo vérszívó, akárcsak te. (nemám)

de itt nagyon komoly dolgok mennek, ?!?!

2010. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!