Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mért vannak ilyen kevesen a...

Mért vannak ilyen kevesen a UFO-témában?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 16:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert már egyre kevesebben LSD-znek és nem látnak UFO-kat.
2010. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

mennyi debil -.-

itt a gyakorikérdésen azért mert alapból nincs it Ufo kutató.

meg nem el sem ismert akkor hogy a csudába foglalkoznának vele sokan?

komolyan kifogott szúrni a tudománnyal.:)

amez olyan mint a keresztények azt tanitoták régen hogy a föld lapos és szent törvény aki ellent mond az hülye és voltak akik mást mondták.

hát csak a keresztények szemében hülyék pedig az nem a keresztényeknek volt igazuk.

kb ugyan ez a helyhez .át festve

keresztény átfestem birka népre és a szkeptikusokra, és akik ellent mondanak ezt a téma meg ami nincs bizonyítva.


pl.: Nikola tesla új találmányát bemutata régen a távírányitást és senksie hitte el mert boszorkányságnak tartotta a birka nép.szóval ha nem foglalkuzunk vele nem csoda hogy kevesen foglalkoznak.

logika!

2010. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
UFO-n azt érted, hogy másnapos horgászok látnak-e fák között fémes kalapszerű izét, vagy azt, hogy az univerzum úgytünik, elég nagy ahhoz, hogy máshol is legyenek életformák?
2010. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Neménvagyokaz ***** válasza:
Engem speciel nem érdekelnem az UFO-k, és ezzel véletlenül se azt mondtam hogy nem léteznek(mielőtt bárki is lebarmozna), csak rohadtul nem érdeklenek.
2010. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem kevés ez ha megnézzük, máshol csak 4-5 ember van!

Ahhoz képest sokan vagyunk itt sztm.

2010. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Elűztél mindenkit.
2010. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
jaj hát egyre többen leszünk :) hát akkor már csak ilyen kevesen maradtunk :) kivéve egy kettő.
2010. nov. 23. 20:17
 18/20 anonim ***** válasza:
itt vagyok jövööökkkkkk :D
2010. nov. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
talán azért mert kevesen hisznek benne köztük én is.mi ez a hülye ufo mánia menjetek már valahova..buták
2011. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, a hitet megingatni nehéz... Sokan hisznek az idegenekben és szeretnék, hogy nyilvánosságon legyenek ezek a dolgok...


Nem értem meg az olyan embereket, amilyen te is vagy! Le butázni egy embertársadat egy olyan dolog véget ami érdekli, az nem szép dolog...


Gondolom te is szeretsz dolgokat, amik véget lehet, hogy téged lebutáznak...


Én is tesi órán szeretek ugrálni a labda után röplabdakor, még is leszólnak hogy olyan vagyok mint egy szöcske, persze ezt baráti megjegyzésként teszik, de néha az agyukra megyek, hogy ne ugráljak előttük, és hát rám szólnak azért amit szeretek csinálni...


Most kb te is ezt tetted!! gg.

2011. febr. 19. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!