Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért vannak ilyen kevesen az...

Miért vannak ilyen kevesen az ufó-témakörben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 17:17
1 2 3
 1/28 M@x ***** válasza:
85%
Mert sajnos keveseket érdekel és még kevesebben vannak akik nem csak hülyéskedni jönnek ide!
2011. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Érthető...
2011. febr. 17. 17:41
 3/28 anonim ***** válasza:
16%
Az értelmesen gondolkodó embereket nem érdeklik a találgatások és fikciók!
2011. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Az értelmesen gondolkodó ember mért értelmesen gondolkodó?

Akkor tehát én nem vagyok értelmes?

2011. febr. 17. 17:47
 5/28 M@x ***** válasza:
76%
Köszönöm az élő példát kedves 64%-os!!!
2011. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
74%

Az értelmesen gondolkodó embereket nem érdeklik a találgatások és fikciók!"


Érdekes nagyon érdekes. Engem értelmesnek tartanak, és én is annak tartom magam mégis érdekelnek az ilyen dolgok. Csak az olyanok miatt nem jövök ebbe a témakörbe, mert ponthogy a hitetlen szűklátókörüek válaszolnak többségben,akiknek finguk sincs a dolgokról.

2011. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :DD kedves vagy egyet kell hogy értsek veled :D
2011. febr. 17. 18:07
 8/28 tetris ***** válasza:
62%

Az embereket elfoglalják a napi problémák. Meg aztán az utóbbi időben nem is igazán történt semmi eget-földet rengető dolgog sem Ufó témakörben.


Az értelmes emberekről pedig csak annyit, hogy pont azok az emberek viszik előbbre az emberiséget, akik kételkednek, akik keresik a válaszokat, akik kíváncsiak, akik merészelnek feltételezni olyan dolgokat, amiket mások nem.

Gondoljunk csak a középkorra! Giordano Brunót még megégették a tanai miatt, ma pedig már elfogadottak teljes mértékben.

Akiket ma elítélnek a gondolataik miatt, holnap már elismert szaktekintélyek lehetnek.

2011. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 404 ***** válasza:
100%

Mert sokan csak azért járnak ide hogy szórakozzanak, nem is hisznek az idegen lényekben, de még az UFO-k ban sem. Trágár szavakat használnak és másokat sértegetnek, provokálnak. Engem nem zavar mert mert engem nem tudnak érdekelni. Nem is veszek róluk tudomást. De sokakat zavar ez a környezet és odébb állnak. Így nem csoda ha kevesen vannak itt! Szerintem ez lehet az oka.

Nem kéne csúnyán beszélni, és kedvesek legyetek egymáshoz és akkor egyre többen leszünk hidjétek el :)

2011. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%

én abszolút nem hiszek az ufokban, kicsit nevetségesnek tartom a dolgot, DE én nem bántom azokat, akik hisznek benne, mert hát soha nem lehet tudni, (azt hisszük, nekünk szkeptikusoknak van igazunk, de honnan tudjuk bizosra?) lehet, hogy a végén még nektek lesz igazatok:)

mindenki abban hisz, amiben akar, és senkinek semmi joga minősíteni a másikat!


22l

2011. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!