Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO észlelés mit keres az...

Peter Griffin kérdése:

Az UFO észlelés mit keres az ezotéria témakörben?

Figyelt kérdés
az ezotéria elvileg a tudatlan, gyökerek kitalációja. az UFO-k pedig a tudósok elmélete. a kettőnek nemhogy köze nincs egymáshoz, de még ellentétek is valamilyen szempontból...
2010. okt. 16. 15:58
1 2
 1/15 Cirmos kandúr ***** válasza:
Földönkívüliek léteznek, de szerintem azért van ebben a témakörben mert a sok gyökér találja ki ezeknek a 99%-át.
2010. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mi különbözteti meg a tudományos fantáziálgatást a nem-tudományos fantáziálgatástól? Mind2 csak fantáziálgatás, nem? Mind2nek lehetnek olyan megfigyelések, tapasztalások az alapjai, amit nem tudunk megmagyarázni.


Ha egy szép napon bebizonyosodik hogy tényleg léteznek földönkívüli lények akik idelátogatnak, akkor majd történelem lesz belőle. Ugyanígy, ha majd valaki bizonyítani tudja, hogy a csillagok állásából tényleg következtetni lehet valakinek az egyéniségére, vagy hangulatára, akkor tudomány lesz belőle. De addig mindkettő csak fantáziálgatás, valami olyan jelenségről, aminek nem ismerjük pontosan az okait.


Csendben megjegyzem, az evolúciós elméletre sincs bizonyíték, sok tény szól mellette is, és ellene is.


De azzal egyet értek hogy a sci-fit nem szokták kifejezetten ezotériának hívni, de szerintem elfér itt simán.

2010. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
uccsó válaszolónak mondanám, hogy az UFÓ észlelést meg lehet magyarázni, és nem csak fantáziálgás :)
2010. okt. 16. 16:19
 4/15 anonim ***** válasza:
Addig piszkálják a földönkívülieket, egyszer majd lecsapnak, és akkor elhiszi mindenki hogy léteznek. Hagyni kell a felsőbb civilizációt, mert sokkal nagyobb hatalommal rendelkeznek, mint azt sokan gondolják.
2010. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Es az EZOTERIA mit keres a GYAKORI kerdesek kozott?


kiaf*****t erdekel?

2010. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

egyebkent meg hogy jonnek ide a foldonkivuliek?


Ne keverjuk az UFO-t a foldonkivuliekkel.

2010. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Ne ennél a kérdésnél annyi bunkó választ olvasok, szinte fáj.
2010. okt. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nekem maga a témakör fáj. ezért kéne kivenni innen az UFO észlelést. csak mentem ami menthető :D
2010. okt. 16. 17:11
 9/15 404 ***** válasza:
78%

Az UFO azt jelenti hogy idegen eredetű repülő objektum vagy tárgy s mint ilyen, nem elmélet. Az elmélet csak következtetéseken alapuló feltételezést jelent. Idegen eredetű repülő objektum pl az űrszemét is. Ha úgy lenne ahogy kérdezed, akkor az űr szemét csak elmélet lenne.

De a kérdésedre azért nem tudunk válaszolni (ha beszélhetek többesszámban) mert nem mi készítettük ezt a honlapot. Kérdezd meg a honlap szerkesztőjétől.

2010. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sztem is abszolút nem itt lenne a helye, attól függetlenül, h vki hisz-e abban, h léteznek földönkívüliek, vagy sem, de egyszerűen nem kapcsolódik az ezotéria témaköréhez.
2010. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!