Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO észlelés mit keres az...

Peter Griffin kérdése:

Az UFO észlelés mit keres az ezotéria témakörben?

Figyelt kérdés
az ezotéria elvileg a tudatlan, gyökerek kitalációja. az UFO-k pedig a tudósok elmélete. a kettőnek nemhogy köze nincs egymáshoz, de még ellentétek is valamilyen szempontból...
2010. okt. 16. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"UFO-k pedig a tudósok elmélete" - ezt a kérdező mondta. Ebből egyértelműen kiderül hogy nem a szószerinti értelmezésre, hanem az elméletre gondolt mögötte, ami pedig kis zöld marslakókat jelent.


Gondoltam rá hogy leírom hogy nehogy elkezdjen itt valaki szószerint fordítgatni, de reméltem hogy már lecsengett ez a "DE AZ UFÓ AZ CSAK UNKNOWN FLYING OBJECT" bekiabálgatósdi.

2010. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

unknown flying objectes és 404 :D higgyétek el nemvagyok hülye tudom mit jelent. és csak azért írtam így mert ebben a szövegkörnyezetben az UFO földönkívüli "járműveket" jelentene, és hogy azok is megértsék akiknek másképp nem lenne világos. tudom hogy az ufo nem elmélet, a földönkívüliek létezésére próbáltam utalni... ha nem azért olvasnátok hogy belekössetek, rájöhettetek volna.

mellesleg tudom hogy a fejeseknek kéne szólni ezügyben, csak egy kis forradalmat akartam kirobbantani az "UFO"-sok és az "ezoterikus"ok közt :D

2010. okt. 18. 20:44
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem........
2010. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
máshova nem illet :D
2010. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Az UFO azt jelenti hogy idegen eredetű repülő objektum vagy tárgy s mint ilyen, nem elmélet. Az elmélet csak következtetéseken alapuló feltételezést jelent. Idegen eredetű repülő objektum pl az űrszemét is. Ha úgy lenne ahogy kérdezed, akkor az űr szemét csak elmélet lenne. "


Már ha necroztátok ezt a kérdést, leírom hogy, még eszembejutott erről a hszről az, hogy akkor a tudomány topicba át kéne vinni az ufo észleléseket. És akkor - mivel unknown flying object, nem pedig zöld űrlényeket jelent az ufó, biztosan csupa ilyen kérdés lenne:


"láttam ma a mezőn valami repülő vékony fonalszerű izét. szerintetek ökörnyál volt, vagy pókháló?"


vagy:


"a szomszédom valamit ledobott az erkélyről, szerintetek is cigicsikk lehetett?"


vagy:

"láttam egy repülőgépet elhúzni a házunk felett, de nemtudom ki vezethette?"

2010. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!