Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért vannak ilyen kevesen az...

Miért vannak ilyen kevesen az ufó-témakörben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 17:17
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

ez így van kedves barátom... Megy a zöld...


Én is gondolkodok arról, hogy csinálok egy web oldalt és oda mindent leírok,egyszóval mindent a világszemléleteimről...

2011. febr. 17. 18:12
 12/28 anonim válasza:
21%

Azért, amiért az UFO témakör az ezotériába került.


Nem beszólni szeretnék előre szólok.


Egyrészt a mai napig nincs egyértelmű cáfolatlan bizonyíték arra hogy bármiféle földönkívüli civilizáció meglátogatta szerény kis bolygónkat.

Ugyan miért is jönnének ide? Vagy ha tényleg voltak erre akkor miért nem léptek kapcsolatba velünk?

(Sablonszöveg: "Mert nem akarnak beleavatkozni a civilizációnk fejlődésébe." Mgj.: Az hogy "Helló mivagyunk az élienek nézdmár ha elég okos leszel neked is lesz ilyen hiperszuper űrrepülőd. Na csá megyünk is." Ugyan milyen módon változtatna bármin is azon kívül hogy végre tisztázódna a kérdés?)

De ha meg ennyire nagyon titkolják létezésüket, akkor csinálhatnák jobban is. Arra figyelnek, hogy ne a fehér ház elé szálljanak le, vagy hogy egy nagy felbontású felvételen ami teszem aszt a seti készít ne látszódjanak soha de az életlen izgő-mozgó homevideókon mindig látszanak? Ugyan már.

Félreértés ne essék nem tagadom, hogy nincs más élet is a galaxisban vagy az univerzumban, de az tutkó száz, hogy itt még egy sem járt rajtunk kívül.


Arról nem is beszélve, hogy a fizika törvényei nem igazán teszik lehetővé az intergalaktikus civilizációk terjedését.

Ez az egész UFO dolog szépen hangzik, de csak fikció, spekuláció, megszórva egy HATALMAS adag összeesküvés elmélettel.


Mindenki szeretne hinni valamiben, van akinek megy van akinek nem. Van aki istenben hisz, van aki a szellemekben, van aki az UFO-ban.

De ez attól még csak ezotéria. Sry.

2011. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem azért, mert kevesen hisznek az UFO-kban. Én például ezért nem írok ide.
2011. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
A weboldaladra kíváncsi leszek,csak ne legyen ilyen ijesztős,rémisztős dolog.Szívesen olvasnék róla.Egyébként meg néha valakit butának tekintünk nem hisszük el amiket mond.Később pedig,lehet hogy neki lesz igaza....
2011. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 potion ***** válasza:
32%

diator ha igazad lesz én megeszem a kalapomat :D:D

most komolyan :D

2011. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Potion mire gondolsz, hogy miben lenne igazam?
2011. febr. 17. 19:09
 17/28 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan vagyunk itt, csak kevesen szólalunk meg. Én is benézek ide minden nap, de kezdem már unni, hogy tele az oldal az álomfejtési kérdésekkel. Kezdem már unni, hogy a "szkeptikusok" belerondítanak a dolgokba. Ezzel megakadályozzák azt, hogy valaki részletesen ki tudja fejteni a véleményét egy-egy témáról. Mert szerintem az ezoteria területén felmerülő kérdésekre nem lehet egy-két mondatban kielégítő választ adni. Ott szükség lenne az oda-vissza kérdésekre-válaszokra ahhoz, hogy megismerjük a válaszoló valódi világszemléletét, stb. Ez az ezoteria oldal - szerintem - nem tölti be azt a szerepet, amit - legalábbis én - elvártam tőle. És sajnos az a véleményem, hogy indulhatna akárhol akármilyen oldal, a belerondítók ott is megjelennének, és az eredmény ugyanaz lenne.


Másrészt: ismerek olyan (szakmai) oldalt, ahol csak névvel ellátva lehet kérdezni és válaszolni. A válaszokat a kérdés-feltevők pontozzák az szerint, hogy elfogadják azt vagy nem, és ebből a válaszadó is tanulhat, ill. visszakérdezhet akár az oldalon, akár priviben.


Itt a névnélküliségbe burkolózva akárki pontozhat lefelé, felfelé, és azt sem tudom lemérni, miért van az, hogy ha egyik nap egyetlen választ sem adtam egyik témában sem, mégis csökkentek a pontszámaim 1300 ponttal.

2011. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó a válaszodat...

Gyere az ufó témakörbe, érdemes néha beszélgetni ott, és elég sok érdekes dolgok is vannak, én igazából a mostani célom a a politikai összeköttetések az idegenekkel.

2011. febr. 17. 19:27
 19/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm a meghívást! Megmondom őszintén, az UFÓ-témakörben eddig ritkán fordultam meg, tekintettel arra, hogy teljes mértékben hiszem, hogy léteznek!! Az ezotérián belül engem inkább érdekel a lélek-fejlődés, az emberi tudat-fejlődés, hasonlók. Én azt hiszem, nem lepődnék meg azon, ha a buszmegállóban megkérdezné tőlem a kis zöld emberke, merre megy a következő járat. (Legfeljebb "utólag" lenne hascsikarásom, de ha ez mindennapossá válna, akkor már az sem). De igérem, ezután majd sűrűbben odamegyek.
2011. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj ! EZÉRT : Mert már mindent megírtak róluk !


Már vagy 20 éves koromra mindent elolvastam róluk, senki nem tud újat mondani, csak hülyeségeket, hogy atomrobbantás után elszakad az univerzum és a résen át bejöttek a zombik pl, látszik hogy sci-fi író és nem fizikus pl.

2011. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!