Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jellemeznéd? Ha lehet minél...

Jellemeznéd? Ha lehet minél több témában!

Figyelt kérdés
nő, bak, flegmatikus, melankólikus
2011. szept. 24. 14:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
?
2011. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sok dolgot elolvastam a horoszkópról, a tulajdonságokról, de mind csak általánosságban van.. szeretném tudni, hogy ezekkel a tulajdonságokkal rendelkező bak pl. a munkahelyen milyen
2011. szept. 24. 15:28
 3/11 anonim válasza:
általánosságokon kívül mást nem lehet mondani, mert minden ember más és más...van néhány alap tulajdonság esetleg ami talál, de igazából 10000000000 ember van aki nő bak felgmatikus melankólikus (most már melyik?) mégis előfordulhat, hogy egyáltalán nem hasonlítanak egymásra...
2011. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! én nem hiszek a horoszkópban. Én rák vagyok. Ami tuti biztos illik rám az az hogy érzékeny vagyok. De amiért ide írok az nem is ez. Minden emberben van jó és sok jó. Én igyekszem a jót keresni az emberekben. Nem a horoszkópod és nem is a flegmatikus és melankolikus személyiségtípus fogja eldönteni milyen ember vagy. Biztos van benned is sok jó, ezt így ismeretlenül mondom. A személyiségtípusok amiket írtál nem mindig igazak. Legfeljebb többségében. Bárki reagálhat egy adott helyzetre bárhogyan. Sem te sem én sem senki nem tudja, hogy hogy fog reagálni egy adott helyzetben. Egyébként meg attól hogy melankolikus vagy tudsz nevetni. Én hiszek benne hogy az őt körülvevő körülmények is meghatározzák az ember személyiségét. Aki szeret elfogad. Én személy szerint csak akkor próbálok segíteni az embereknek ha érzem, hogy valami neki rossz. Feltéve, ha hagyja az illető. A pozitív vonásaidat erősíteni kell(ehhez fontos a mások visszajelzése és az hogy higgy magadban) A negatívakat pedig gyengíteni(már ha ez téged zavar) Mert aki szeret elfogad, viszont próbáld meg befogadni a jót. Nem vagyok asztrológus, és nem értek a horoszkóphoz sem, csak az emberi oldalát próbáltam leírni persze ahogy én gondolom. mejutka
2011. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Tiszta személyiségtípus nincs. Csak személyiségjegyek, amelyek egyik, vagy másik vérmérsékleti típushoz tartoznak.
2011. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mejutka vagyok: annyit mondanék még hogy minden ember egyedi és nem szabad magunkat általánosítani, kategorizálni.
2011. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mejutka vagyok: bár én még nem dolgoztam soha, én azt hiszem hogyha az ember küzdő, és nem adja fel az első buktatónál, és szereti azt az adott esetben munkát amit csinál, akkor jól fogja érezni magát a munkahelyen, és jól tudja végezni munkáját, feltéve hogy nem magas az a követelmény számára, amit a főnök elvár. Ez független attól hogy te bak vagy, és ez szerintem az élet minden területére igaz csak ott nem főnök van. Mi is emelhetjük magunknak a "lécet", de csak fokozatosan és akkor sem irreálisan magasra. Mert ha irreálisan magasak a követelmények, akkor nem tudunk megfelelni nekik legyen az a saját vagy más ember követelménye.
2011. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ismerek egy ilyen jellemzőkkel bíró bak cs. jegyű nőt, próbálom minél több témában jellemezni őt - de persze ez csak az én szemszögemből mutatja. Nekem kicsit okoskodó, makacs, ill. intrikus. Szenvedélye, hogy az általa irigyelt emberek idegeire menjen - rajtuk próbál bosszút állni azért, mert nem bír uralkodni az érzelmein. Túlteng benne az önkritika és kisebbségi komplexussal küzd. Nagyon törtető, a végsőkig kitart, imádja összemérni az erejét azokkal, akiket irigyel, és ha ő marad alul, úgy festi le a történetet, hogy csalás történt. Nem hajlandó beismerni a hiányosságait. Két lábon járó jégcsap, de ha egyszer sikerül feloldódnia, akkor előkerül a humorérzéke, sokkal közvetlenebb lesz, és a szemében azt a furcsa fásult magányt felváltja a csillogás.

Azt vettem észre, hogy ha elhangzik valami neki tetsző információ, történet vagy vicc egy társaságban, akkor egy idő elteltével úgy mondja el, mintha az ő fejéből pattant volna ki és nem lehet megértetni vele, hogy rég lelepleződött.

Nagyon szereti méregetni a többi nőt, akik körülveszik, és ha valamiben őt jobbnak találja, akkor igyekszik azt a tulajdonságát minél kevésbé pozitív fénybe helyezni.

Találtál párhuzamot az általad ismert bak nő között? :) Bocsi amúgy, hogy ilyen hosszú lett.

2011. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Két lábon járó jégcsap, de ha egyszer sikerül feloldódnia, akkor előkerül a humorérzéke, sokkal közvetlenebb lesz, és a szemében azt a furcsa fásult magányt felváltja a csillogás. "

ez igaz rám :D a többi (még?) nem

2011. szept. 27. 17:37
 10/11 A kérdező kommentje:
emberek mindegy. melankólikus vagyok....majd ezen belül kutakodom....
2011. okt. 4. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!