Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 és akik érdekeltek a...

404 és akik érdekeltek a témában! Ajánlanátok nekem egy kiinduló pontot hogyan gyakorolhatnám a telepátiát?

Figyelt kérdés

komolyan meg szeretném tanulni ,nem azért mert most az oldalon mindenki nagyon érdekelté vált a témában és közéjük tartozom


hanem eddig nem is gondoltam volna hogy létezhet ilyen dolog ,most meg hiszem hogy létezik ilyen dolog ,de nem tudom hogyan induljak el?


"a hogy gyakoroljak az önmagában nem elég ,mivel nem tudom mit"


nem azért akarom mert unatkozom és elfoglaljam magam ,hanem mert nagyon érdekel ez a téma


köszönöm annak aki építő jelleggel válaszol:)


2011. febr. 25. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valamit meg akarsz tanulni azt megfogod. Akaraterő kérdése. Nekem például amikor azt mondták gyerekkoromban de buta ez a gyerek (mármint én) akkor az is voltam és nem volt önbizalmam. De gimiben azt mondták tehetséges vagyok, ezért nagyobb lett az önbizalmam és okosabb lettem. Ez ilyen tudatalatti szerűség. A telepátiát is csak akkor lehet megtanulni ha hiszel benne. Legalábbis ezt olvastam egy UFO-s könyvben.
2011. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
a google a barátod... Lehet, hogy érdemesebb lenne ott kezdeni a kutatást.
2011. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%

ket nagyfroccs es ket unicum.


ez mint elsolepes. Utana raversz egy fel deci kevertet, adsz egy huszas jattot ilonkaneninek aki kiszolgalt, es mar a telepatia rogos osvenyein szaguldozol, egeszen jozanodasig.


en peldaul tobb ezer nyelven beszelek a fenti muvelet elvegzese utan

2011. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 404 ***** válasza:
86%

Először is végezz el agykontroll és meditációs tanfolyamot, ha erre nincs módod akkor próbáld DVD vagy könyv által gyakorolni. Ha ez már profin megy, utána jöhet a telepátia. A tanfolyam azért jobb, mert ott a tanítványok egymással szoktak gyakorolni, meg kell érezniük egymás gondolatait. Új barátokat szerezel magadnak. Nekem is van olyan barátom akit tanfolyamon szereztem. Másik országban él. Szokott nekem telepatikus jelet küldeni, hogy csörgessek már rá telefonon ha megéreztem a jelét. Olyankor felhívom hogy megéreztem, jól el lehet szórakozni vele.

Nagyon fontos, hogy higgy benne és ezt csak úgy érheted el ha biztatod magad miközben tanulsz. Pl. ha ilyeneket olvasol [link] az biztat, könnyebben hiszel benne s így jó hatással van az elsajátításban.


A hit nagyon fontos, anélkül semmire nem vagy képes. Ha például beteg vagy (isten ments) nem fogsz addig meggyógyulni, amíg tudatilag el nem hiszed hogy meg fogsz gyógyulni. Hiába szedsz akár milyen gyógyszert, nem fogsz meggyógyulni ha nem hiszel benne. Csak a gyógyszer önmagában nem segít, neked is el kell hinned hogy meggyógyulsz mert ha nem akarsz meggyógyulni, akkor senki és semmi nem tud meggyógyítani. Ugyanakkor ha egy ember egészséges de beképzeli hogy beteg, akkor ő egy idő után tényleg megbetegszik addig-addig beképzeli magának a betegséget. Van olyan is -erre jó példa vagyok én- aki nem szed semmilyen gyógyszert ha el kap valamilyen betegséget, mégis meggyógyul mert hisz benne. Bár én ritkán kapok el betegséget mert jó az immunrendszerem. A hit a titka mindennek, az egész életed a hit befolyásolja!

Mikor kezdő voltam mindig azzal biztattam magam, ha másnak sikerül, nekem is fog! Sikerült.

2011. febr. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..innentől már rajtam múlik:D

végeztem ak-t

2011. febr. 26. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Már az idegen lények is használják a telefon pátiát íme a bizonyíték:

http://www.youtube.com/watch?v=9k3LWF9l-Qw

2011. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!