Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen megmagyarázhatatlan...

Milyen megmagyarázhatatlan dolgok történetek veled?

Figyelt kérdés

Sziasztok , egy cikket írnék ahol felhasználnám azt amit írtok de csak akkor ha ti is meg engeditek a válaszotokban, egyébként csak komolyakat ha lehet.


Más részről meg UFO , idegenek , vagy akár mi lehet, pl az is hogy egy meteor eltalálta a házatokat. stb.


És ha lehet kérhetek egy anonim nevet, és egy dátumot hogy mikor történt amikor a cikkemet meg írtam ide ki linkelem nektek , előre is köszönöm .


2010. nov. 17. 22:10
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Oks oda írom.
2010. nov. 21. 13:10
 42/44 _dry_nn válasza:
2 kaptam töriből yuppy javgya az átlagom oh yeah
2011. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 _dry_nn válasza:

najó az első komim télleg poén volt velem aszem csak egy dolog történt

Bezártam az ablakot ott elötte egy cserepes virág aztán a tvéből egy hang megszolal aszem a kiválasztot ment (urik eleizével) és ö monta hogy MOST és kinyilt az ablak abban a pillanatban és a virág cserép szétört !

akkor elégé megilyedtem de már csak röhögök

ja van mégegy de ez ismerösöm nél történik nem vagyok jobba vele na

a házukban egy öreg néni élt és halt is meg és minden este 8 kor kinyilnak az ajtok maguktol

2011. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 _dry_nn válasza:
ja kirakod Drayenn külte be =P
2011. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!