Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen megmagyarázhatatlan...

Milyen megmagyarázhatatlan dolgok történetek veled?

Figyelt kérdés

Sziasztok , egy cikket írnék ahol felhasználnám azt amit írtok de csak akkor ha ti is meg engeditek a válaszotokban, egyébként csak komolyakat ha lehet.


Más részről meg UFO , idegenek , vagy akár mi lehet, pl az is hogy egy meteor eltalálta a házatokat. stb.


És ha lehet kérhetek egy anonim nevet, és egy dátumot hogy mikor történt amikor a cikkemet meg írtam ide ki linkelem nektek , előre is köszönöm .


2010. nov. 17. 22:10
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
attól még tudhatnál helyesen írni...
2010. nov. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
59%

Én is egyből erre gondoltam. Nem tudom tudsz-e rajta javítani, mert pl. az elején azok a tőmondatok is elég furák.


Csengős: sajnálom, hogy levettem a sztorid értékből, de bocs, ez vicc én is ismerem a szomszédaimat és fingom sincs kinek milyen csengője van. Azért ne akard már megmagyarázni, hogy te tisztában vagy kb. 40 szomszéd csengőjének a milyeségével. Egyébként ezek a csengők akár 200 méteres hatótávolságúak is lehetnek.

2010. nov. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
+ahogy mondtam, olyan is van, akinek a csengője a szomszéd autóriasztó gombjára is reagál.
2010. nov. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:
100%
Én régen kitaláltam magamnak egy barátnőt, születésnappal, névvel meg mindennel. Aztán tényleg lett barátnőm és ugyanazon a napon született mint amit az elképzelt csajomnak pont 1 évvel korábban kitaláltam. Szánalmasnak hangzik, de így van...
2010. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Igen tudok rajta javítani , szívesen meg hallgatom a javaslatot és szívesen kijavítom . Csak kérlek mondjátok el nekem is mert én nem vagyok valami jó helyes író.
2010. nov. 20. 18:38
 36/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm 14:53 én elhiszem de nem haragszol meg ha ezt nem írom bele, de aztán ki tudja lehet hogy bele fogom , egyébként a legolvasottabb cikkeken a legelső helyen áll !!!
2010. nov. 20. 18:39
 37/44 anonim válasza:
nekem is van egy rövid történetem.éjjel arra ébredtem hogy nagy a csend.és tényleg az volt ugyanis kisfiamnak épp akkor volt epilepsziás rohama ami légzészavarral jár(egy perc alatt kb 2 szer vesz levegőt)szerencsénk volt(hogy valaki valami felébresztett),rohantunk is ügyeletre.
2010. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 M@x ***** válasza:
az első??? az király!(Y)
2010. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
21:15 ezt bele írom a cikkembe ha nem baj , valamilyen nevet ha kérhetek , egy anonim nevet, addig is beleírom, huu meg lepett ez a cikk az első helyre teszem.
2010. nov. 20. 21:44
 40/44 anonim válasza:
Bazsaanya a név.
2010. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!