Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen megmagyarázhatatlan...

Milyen megmagyarázhatatlan dolgok történetek veled?

Figyelt kérdés

Sziasztok , egy cikket írnék ahol felhasználnám azt amit írtok de csak akkor ha ti is meg engeditek a válaszotokban, egyébként csak komolyakat ha lehet.


Más részről meg UFO , idegenek , vagy akár mi lehet, pl az is hogy egy meteor eltalálta a házatokat. stb.


És ha lehet kérhetek egy anonim nevet, és egy dátumot hogy mikor történt amikor a cikkemet meg írtam ide ki linkelem nektek , előre is köszönöm .


2010. nov. 17. 22:10
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Oksa remek de csak holnap írom meg a cikket délután, és majd küldöm a linket is hogy te is meg nézd.


Még mindig várok hasonló történeteket.

2010. nov. 17. 22:53
 12/44 anonim válasza:
0%

Egyszer megkúrtam egy kakszilajost!

Nagyon élvezte. De szerintem 2005-ben volt.

Nyihahahaha :D


(Ám kedves kérdező, értelmetlen a kérdésed.)

2010. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

Rendben, kíváncsi vagyok a linkre, köszi :)


Kedves értelmetlen válaszoló, a kérdés csak bizonyos IQ alatt nem értető...

2010. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim válasza:
Pedig rosszul van írva. Már az is baj ha tudunk olvasni?
2010. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Ne kötekedj már ilyen későn.
2010. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim válasza:
Hátjo!
2010. nov. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
a vezeték nélküli csengősről annyit hogy nekünk i s állandóan megszólalt ha nyomtuk ha nem igy kihúzutk
2010. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
74%

A csengőset ne írd le, mert aki kicsit is képben van azzal kapcsolatban, hogy a vezeték nélküli csengők hogy működnek, az kiröhög.


Rengeteg ilyen csengő van és nem ritka, hogy összeakadnak, azaz azonos frekvencián működnek. Azaz, a szomszéd nyomógobja aktiválja a te csengődet is. (értsd, ha a szomszédnál csengetnek, akkor nálad is szól, tök mindegy, hogy megnyomtad-e a saját gombodat.)


Ez a csengő használati utasításában is benne van, és az is, hogy ebben az esetben ki kell szedni az elemeket, majd meghatározott sorrendben visszatenni, hogy a saját gombot a saját csengetőddel összehangolódjon és ez remélhetőleg megoldja a problémát.


Egyébként, ha ezt nem tudod, nyilván nem olvastad az utasítást, mert abban az is benne van, hogy első használat előtt milyen sorban kell aktiválni az egységeket, és az is lehet, hogy te nem úgy csináltad, ahogy kellett volna, így alapból a te csengetőd a szomszédéra hangolódott rá.


Régebben olyat is hallottam, hogy az autó riasztónyitója csengetett a szomszédhoz rendszeresen.


Ebben semmi megmagyarázhatatlan nincsen.

2010. nov. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
megszületttem..
2010. nov. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

Az én sztorim sem ufós, de érdekes, és átéltük, megtörtént.


Sajnos édesanyám rákban halt meg, itthon, még 13 évvel ezelőtt egy hétfő korahajnalon. És az egyik szomszédasszony átjött késő délután, hogy ő tudta, mert arra ébredt (és pont tényleg abban az időpontban), hogy édesanyám ott ült az ágya szélén és ennyit mondott neki: "Te mindig olyan kedves voltál velem". (Nem tudom valójában mi volt, de az a nő ezt átélte, nem hiszem, hogy ízetlen kamuzással átjött volna abban a nehéz időszakban.

Aztán még ezt követően voltak furcsa történések körülöttünk, amit nem tudok hová tenni. Anyu halála után én és a tesóm próbáltu apánkban tartani a lelket. A húgomhoz átjött egy barátnője, én meg elvittem apámat a telekre egy kicsit szétnézni. Hazafelé lerobbant az autó, úgy kellett valakit elhívni, hogy nuherálja meg. (Ez semmi különös, mechanikai eszközökkel előfordul) aztán mikor meglett, jöttünk lefelé Nógrád megyéből és az autópályán(!!!!) elütöttünk egy vaddisznót, a kocsi üzemképtelen lett. (Ez még mindig csak egy szimpla vadgázolás) De ezzel egyidejűleg otthon a húgom és a barátnője egybehangzó elmondása alapján, felrobbant egy izzólámpa a csillárban. (Előtte sem és azóta sem volt ilyen, én mondjuk szimpla műszaki problémának tartom, de egyesek emögött érdekes dolgokat feltételeznek)


Aztán, időrendben ez volt előrébb, szellemidéztünk is, voltak fizikai megynyilvánulások, mindezt úgy, hogy én egy szkeptikus és elég cinikus fickó vagyok. Érdeklődés esetén ezt is szívesn kirészletezem. (Pattogás a falon lévő dísz porcelánmaszk alól, összemegy a gyertyaláng, valaki járkál a szobában, hallatszik, de nem látunk semmit, stb)

Olyan infókat adott meg a "szellem", ami véletlenül nem létezhetne. Viszont engem hetekre(!) kiütött érzelmi-fizikai szinten.


ha több időm lesz, még jövök

Zolee

2010. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!