Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen megmagyarázhatatlan...

Milyen megmagyarázhatatlan dolgok történetek veled?

Figyelt kérdés

Sziasztok , egy cikket írnék ahol felhasználnám azt amit írtok de csak akkor ha ti is meg engeditek a válaszotokban, egyébként csak komolyakat ha lehet.


Más részről meg UFO , idegenek , vagy akár mi lehet, pl az is hogy egy meteor eltalálta a házatokat. stb.


És ha lehet kérhetek egy anonim nevet, és egy dátumot hogy mikor történt amikor a cikkemet meg írtam ide ki linkelem nektek , előre is köszönöm .


2010. nov. 17. 22:10
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
35%
egyszer ahogy mentem ki a fürdőszobából, az üres samponos flakon leesett, de rájöttem hogy nem szellem volt hanem csak a légáramlat vitte le
2010. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat,


Várok komoly válaszokra is.

2010. nov. 17. 22:26
 3/44 anonim ***** válasza:
78%

Reggel arra ébredtem hogy átváltoztam Hello Kittyvé.


Szerencsére már meggyógyultam :D

2010. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
4-est kaptam matekból
2010. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
78%
felébredtem az éjszaka közepén arra hogy csengettek,de senki nem volt a közelben.rá pár órára tényleg csengettek és egy ismerős jött szólni hogy a felesége meghalt szívrohamban(,kb abban az időben mikor az első csengetésre ébredtem.)a mai napig kiráz a hideg ha erre gondolok.
2010. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim válasza:
jah,bocs ez nem kimondottan ufós volt,de megmagyarázhatatlan..
2010. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

Másnapos, ez jó volt :D

Egyszer egy meteor zuhant a kertünkbe. El akartuk vinni eladni, de mikor le akartuk hűteni hideg vízzel kettétört. Sajna így nem fizettek érte semmit. :(

Crypt Keeper - 1982

2010. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
85%

Életem első önálló karácsonyán (18 évesen) felállítottam a saját fámat a saját lakásomban (hiteles lakás volt), és mikor szenteste álltunk a fa alatt a barátommal és anyukámmal, arra gondoltam, milyen kár, hogy az apukám nem élhette meg, hogy a lánya felnőtt, és önálló életet kezdett. Ekkor leesett egy szaloncukor a fáról abban a pillanatban.


Másik alkalommal vettünk egy vezeték nélküli csengőt, és itthon a lakásban kipróbáltuk, majd elraktuk, nem használtuk. Pár év múlva előkerült, és bedugtam a konnektorba az egyik darabját (a nyomógombos része a szekrény tetején maradt). Egyszercsak megszólalt a konnektorban a csengő. Ledermedtünk a férjemmel.. ő pedig viccelődött, hogy biztos szellem.


Ekkor megszólaltam én is, hogy "ha itt vagy, nyomd meg még egyszer"... és megint megszólalt a csengő a konnektorban. (nyomógomb még mindig a szekrény tetején volt, senki nem nyúlt hozzá). Akkor nagyon megijedtem, kirángattam a csengőt a konnektorból, és elraktam a szerszámoskamrába.. azóta is ott van.

2010. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Hu utolsó ezt majd meg írom a cikkemben ha nem baj, egy anonim nevet tudnál hozzá adni hogy ne azt írjam le hogy írta anonimusz :)
2010. nov. 17. 22:49
 10/44 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tetszett, (és igaz is).

Cs.Orsolya nevet hozzáírhatod :)

2010. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!