Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen megmagyarázhatatlan...

Milyen megmagyarázhatatlan dolgok történetek veled?

Figyelt kérdés

Sziasztok , egy cikket írnék ahol felhasználnám azt amit írtok de csak akkor ha ti is meg engeditek a válaszotokban, egyébként csak komolyakat ha lehet.


Más részről meg UFO , idegenek , vagy akár mi lehet, pl az is hogy egy meteor eltalálta a házatokat. stb.


És ha lehet kérhetek egy anonim nevet, és egy dátumot hogy mikor történt amikor a cikkemet meg írtam ide ki linkelem nektek , előre is köszönöm .


2010. nov. 17. 22:10
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történt megmagyarázhatatlan dolog, legalábbis számomra az volt.

Pár éve volt az eset, egy késő délután, már sötét volt.

Az ebédlőben tanultam, készültem a másnapi órákra. Az asztal ahol ültem közvetlen az ablak mellett volt . Az udvaron, az ablaktól kb. 1 méterre volt egy nagyon régi mellék épületünk.

Tanulás közbe egyszer csak elkezdtem félni, még nyugtattam is magam mert nem volt a félelemre reális magyarázat. Szabály szerűen futkosott a hátamon a hideg. Összecsaptam a könyvet és beszaladtam a szobába, ahol a többiek tv-tek. Kb. 5 perc múlva nagy morajlást hallottunk. A mellék épület egy része leomlott és betörte az ablakot. A törmelék rázúdult az asztalra, ahol előtte nem sokkal tanultam. Szerencsém volt, vagy az üveg vágott volna össze vagy ott kaptam volna szívrohamot:)

2010. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó kettő a választ, ezt is le fogom írni a cikkembe, a cikket még nem tudom meg írni mert dolgom van de még ma kész lesz, remélem nem baj ha egy két dolgot majd ki javítok , és ha néhány dolgot más hogy fogalmazok meg, de összegzésében ugyan ilyen lesz a történet ahogy elmondtátok.
2010. nov. 18. 15:04
 23/44 M@x ***** válasza:
100%

velem csak kis dolgok történtek de azok jók voltak:

Például kivettem az elemet a távirányítóból és utána kapcsolt át a TV, aztán az ajtó kinyílt magától (pedig kulcsra volt zárva)!

Olyan is történt, hogy haverommal lementünk az egyik ház pincéjébe a lakótelepen és amikor lent voltunk láttunk kirajzolódni egy alakot!

UFO-t is láttam akkor meg kimentem az erkélyre és ott volt tőlem elég messze egy UFO és még az áram is elment amikor kicsit közelebb ért!

Na ezeket nyugodtan írd át, ha leírod ja, és anoním névnek kérlek ez legyen: Taylor Max

2010. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Kösz max majd ezt is meg írom , ne haragudjatok nem volt rá időm, minél hamarabb meg fogom írni remélem hogy holnapra meg lesz. Minden esetre most meg írom az elejét és holnap befejezem, viccesen hangzik de félig lebénult a kisujjam , és addig nem tudok gyorsan írni mert , a vakon írás mestere vagyok.
2010. nov. 18. 22:14
 25/44 M@x ***** válasza:

klassz, az életem bizonyos részei benne lesznek egy cikkben!

majd hol tudom megnézni?:)

2010. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

Most írom a cikket és majd küldöm a linket most kezdtem el


Zollenak akarom mondai hogy a szellem idézést ha lehet akkor hamar írd le de később is ki tudom egészíteni a cikket ha , lesszel akkor sürgősen :)


Max még a tiedénél nem tartok hamarosan azt is elkezdem írni :) jó kis cikk lesz mivel én írom :)

2010. nov. 19. 14:09
 27/44 anonim ***** válasza:

Én írtam a vezeték nélküli csengős sztorit. Teljesen lehetetlen, hogy a szomszédék csengője miatt szólalt meg, ugyanis az egész utcában, senkinek sincs vezeték nélküli csengője. Ismerjük az összes lakót. És a hátunk mögötti házakat és az előttünk lévőket is. Na erre varjál gombot.


Kérdező, Te pedig nem küldted a linket... pedig megígérted.

2010. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Itt a link kész van sokáig tartott sry


[link]

2010. nov. 19. 15:57
 29/44 A kérdező kommentje:
A csengőset sajnos ki szorítottam mert sajnos nem írhattam többet sry de ha még lesz ilyen cikkem le írom. De a szalon cukrosat leírtam.
2010. nov. 19. 16:03
 30/44 A kérdező kommentje:
Nagyon sokáig tartott hogy le írjam sajnálom mert nagyon sok helyről kellet össze gyűjtenem az ikleteket, és tegnap a kisujjam begörcsölt és a vakon íráshoz mindegyik ujjam szükséges :(
2010. nov. 19. 21:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!