Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik azok a pledájok, sziriuszi...

Mik azok a pledájok, sziriuszi lények?

Figyelt kérdés

itt írjátok halomra, de nem vágom.

ufók vagy mik ezek? és rondák?

írjatok róluk. videót nem kérek mert fosok az ilyen dolgoktól. :D


2010. nov. 7. 15:19
1 2 3 4 5
 41/46 :D:D válasza:
16:05.Isten orokke letezett es fog is orokke;)
2010. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam hogy bizonyíték erejüek , én csak feltételezem hogy így van , nem tudom, hiszem hogy így van de bizonyítékom nincs sajnos, abból élek amít olvasok és azt írom le amít olvasok nem én találom ki azt amít írok. Hát röviden ennyi.
2010. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
0%
hát sajnálom hogy elbaszátok az életeteket ilyen sz@rságokkal -_- jó hogy belinkeltél 8 videót amin pofázz vmi hü.lye eltorzított hangú csávó de az még ku.rvára nem bizonyíték semmire (Sony Vegas-sal mindenki összedob egy ilyet -__________-) ilyen hülyeségeket mik itt le vannak írva még a büdös életben nem hallotam -.- na majd várom a 2012 hogy meglássátok hogy nem lesz semmi b@zdmeg azt majd röhöghetek az ilyen hülye elmebeteg f@szkalapon...
2010. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:

Aki nem hisz a földönkívüliekben annak egy példa.

Gondoljátok át mekkora a világegyetem és menyi bolygó van benne.Ti most komolyan azt hiszitek h csak nálunk fejlődhetett ki az élet?

2010. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Utolsó te dilis vagy, ha csak akkora lenne az esély, hogy egy az egymillióhoz akkor már rég itt lettek volna! Egyébként én hiszem hogy ez a dolog igaz a plejádokról.Már sokszor leírtam, ez csak akkor fog kiderülni amikor ide érnek 2012-ben.
2010. nov. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

A sok csillagászatilag analfabéta baromnak:


Plejádok: magyar neve Fiastyúk, egy nyílthalmaz a Bika csillagképben. Azoknak a csillagoknak a valóságban nem sok közük van egymáshoz.


Szíriusz: egy csillag. Tehát nem bolygó, hanem CSILLAG!!!!! VILI? ÉPP EZÉRT ONNAN NEM JÖHET SEMMI, MERT EGY CSILLAG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ÉS A KETTŐNEK MI A F*SZ KÖZE VAN EGYMÁSHOZ?

2011. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!