Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik azok a pledájok, sziriuszi...

Mik azok a pledájok, sziriuszi lények?

Figyelt kérdés

itt írjátok halomra, de nem vágom.

ufók vagy mik ezek? és rondák?

írjatok róluk. videót nem kérek mert fosok az ilyen dolgoktól. :D


2010. nov. 7. 15:19
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

"valami olyan dolgott ami öröké létezett vagy öörké fog létezni -_-"


Egyre inkább az derül ki, hogy az Univerzum mindig is létezett, csak egy bizonyos mértékű tágulás után összeroppan, aztán újra kiterjed.


Csak azért nehéz elképzelni sok embernek azt, hogy van olyan dolog, ami örök, mivel az ember számára minden dolog amivel eddig találkozott nem volt örök, hiszen felépített egy házat, a ház pár évtizedig megvolt, aztán leégett a tűzvészben, összedöntötte a vihar, vagy le kellett a bontani.

2010. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
80%
15:57 ki mondta azt hogy én szeretném hogy világ vége legyen :) én az első válaszolónak mondtam hogy szerintem léteznek a plejád lények , hiszek benne hogy léteznek. És erre a bizonyíték 2 év múlva lesz ha minden igaz . Én nem mondtam azt hogy akkor lesz a világvége :) élénk fantázia :) a utolsónak igaza van nem azért jönnek mert világ vége lesz hanem azért mert egy új dimenzió nyílik stb, meg aztán itt sok keveredés van a plejádok körül , a plejdok nem csak azért jönnek , hogy segítsenek , hanem azért is mert elvileg és a komentáikból amit a földnek küldtek ők a mi őseink mivel keresztezték a DNS-ünket a majmokéval. Segítenek elérni a Krisztus tudatot stb. Azt is mondták hogy ők fejlödésünket nyomon követék meg ilyenek , hát majd meg látjuk.
2010. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
és ti ilyenekbe hisztek? -.-
2010. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
69%

Aki nem tudná , hogy mi vagy ki vagy mik a plejádok :)


akkor elmondom röviden , a plejdok egy idegen faj a plejád csillagrendszerben élnek , ott több ezer bolygó van ebben a csillagrendszerben , és itt kb 200000 idegen faj található

egy vagy külön bolygókon. A plejdáokat fénylényeknek is szokták nevezni. Sok dolgot mondtak rengeteget pl : azt hogy eljönnek a földre a ciklus váltást segítve átvészelni az emberiségnek . Azt is mondták hogy 2012-ben érnek ide. A sziriusziak is a plejádokkal vannak szövetségben , erről a kettő fajról tudok a többi idegen fajt nem ismerem a sziriusziakat sem ismerem valami nagyon ,anyit tudok hogy a sziriusziak szörösek. a Plejádokról meg még azt sem tudom hogy hogyan néznek ki. De ha jól emlékszem vannak olyan közétételek amik szerint a plejádok fényből vannak , az az valamilyen energia massza de ez csak egy elnevezés van fizikai alakjuk is, amit egy dolgot meg jegyeztem és ami nagyon tedszet az a vörös plejádok azok a harcosok :DDD

mivel hát a harcos plejádokról nem hallottam még , ők a szent templomokat védik , ha jól tudom. Akkor még rengeteg dolog van amit meg említhetnék pl: Azt mondták hogy sokat meditáljunk hogy amikor eljön a nagy találkozás akkor a ő aurájuk ne nyomja el a miénket . stb amugy meg van google :)


Amít leírtam nem kitaláltam hanem olvastam ... stb

HA minden igaz ezek a lények léteznek , és ha léteznek akkor eljönnek . stb

2010. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
58%

Remélem elég ha van kérdés írjatok, meg aztán

nem mondtam hogy egy fény szövetségt hoztak létre ami a földet és a jót képviseli. És a szövetcség feladata meg védeni a földet és segíteni egy magasabb létformába.

2010. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
úristenn xDne má és ezt ki terjeszti? nincs rá semmilyen bizonyíték vagy ha van mutass legalább 3-mt :O
2010. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
ez érdekes lesz :D én várom mi lesz 2012-ben akármi is történjék...
2010. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
:) csak hármat kérsz küldök 8-at 1 perc :) vagy 100 -at :)
2010. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
hát akkor rajta...
2010. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
2010. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!