Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik azok a pledájok, sziriuszi...

Mik azok a pledájok, sziriuszi lények?

Figyelt kérdés

itt írjátok halomra, de nem vágom.

ufók vagy mik ezek? és rondák?

írjatok róluk. videót nem kérek mert fosok az ilyen dolgoktól. :D


2010. nov. 7. 15:19
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
58%
kat a linker ott vanak a videók a plejádok üzeneteti a videóban látható személy egy plejád, aki az ürhajóján ülve valami gépre rá kapcsolodva van a földön vagy valami ilyesmi nézd meg a videokat , mindjárt küldök egy másik linket is ami a üzeneteiket írják le az elmult 3 évben kb.
2010. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
baszod ilyet még egy 10 éves is ki tud találni -.-
2010. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

ezt nem egy 10 éves találta ki , a videó első felében azt mondja az illető , aki egyből ki lép ebből a videóból nem inteligens , mert nem vizsgálja meg azt amit az emberiségnek küld egy idegen faj, amely kapcsolatot akar létesíteni.


[link]


Itt a link az üzeneteikről , és ezeket a videókat már több mint 10 nyelvre lefordították kb olyan 40 nyelvre tipelnék. Ha meg nézed meg ha nem akkor meg nem.

2010. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
0%
Jah és ezek a Pedálok ezek tudnak folyékonyan angolul mi? És ki a fene készítette ezeket a felvételeket na és kinek küldték ezeket? na?
2010. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Pontosan...
2010. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

annyira földhözragadtak itt egyesek.

és amúgy fénylények, szóval úgy is néznek ki.

2010. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

hát ezek a kommentek.. istenem. kifeküdtem tőletek komolyan...:D


kiszel tünde meg a stb :')

2010. nov. 7. 18:49
 28/46 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:43


Jah és ezek a Pedálok ezek tudnak folyékonyan angolul mi? És ki a fene készítette ezeket a felvételeket na és kinek küldték ezeket? na?


az egy dolog, hogy tudnak angolul, de ha jól hallom, indiai akcentusuk van

2010. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

a videóban nem ez a férfi beszél benne? :

[link]

2010. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
59%
Ez a link már volt , nem kell el hinni hogy tudnak angolul. Örülj hogy tudnak. Egyébként én hiszem azt hogy ezek a lények léteznek. És elvileg eljönnek , akik nem olvastak ezekről a dolgokról nem tudhatják azt hogy ez így van . Tudom hogy nincs kézzel fogható bizonyíték , de nem tudom hogyan nem lehet elhinni hogy léteznek idegenek a földön kívül és a földön is , pl Dulce bázis 18000 idegen tartozkodik ott, 51 körzet , akkor még több ezer, talán több millió ember beszámolója hogy idegenekkel találkozott vagy esetleg UFO-kat láttak az ég bolton stb. Az Ufo téma nem csak arról szól hogy hoppá idegen , hanem arról is amely rejtélyek a világűrben vannak. Ha jól emlékszek tegnap előtt felnéztem az égre és több milliárd csillagot láttam. Ha csak még egy ilyen bolygó van mint a milyen akkor vannak idegenek. És ha nem is a fénysebbeséggel utaznak hanem meg görbítik a teret és az időt akkor már el tudnak idáig jönni. Röviden ennyi.
2010. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!