Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik azok a pledájok, sziriuszi...

Mik azok a pledájok, sziriuszi lények?

Figyelt kérdés

itt írjátok halomra, de nem vágom.

ufók vagy mik ezek? és rondák?

írjatok róluk. videót nem kérek mert fosok az ilyen dolgoktól. :D


2010. nov. 7. 15:19
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
0%
Komoly én is kitalálok valami ilyen baromságot, aztán kilinkelgetem minden hova h léteznek xd
2010. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam egy kicsit: itt most nem arról van szó, hogy

a videóban ki beszél , hogy ki az egyáltalán aki angolul beszél lehet, hogy egy plejád lehet, hogy nem.

( Arra van bizonyítékod, hogy nincsenek földönkívűliek?)

Megnéztem a videókat, és inkább a szövegre kéne koncentrálni és nem arra, hogy ki mondja el! Mert amiket mond azok mind egytől-egyig rohadtúl igazak! Ha az emberek betartanák ezt, már is nem ilyen sz@r világban élnénk! De az ember természete nem ilyen, sem a szíve!

Inkább megy a saját feje útján, közbe mindenkibe beletapos ahogy csak tud, hogy neki minél jobb legyen.Csak a pénz számít, az önzőség,,semmi több.

Nem is csodálkoznék, ha valami tényleg lenne 2012-ben , ha valóban eljönnének ezek a plejádok. Legalább talán egy kis megváltás hoznának a Földre :) Én szívem szerint örülnék is neki nagyon! De nem zárom ki azt a tényt sem, hogy nem is lesz semmi..De a remény hal meg utoljára!.

2010. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
70%
Kösz utolsó a válaszod :) am lehet hogy én is egy plejád vagyok csak nem tudok róla :) remélem az vagyok de nem tudok varászolni még sajnos de már probálkozok :)
2010. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim válasza:
Bocsi, ez nem idevágó:), de észrevettétek, hogy mióta vége a szünetnek nem írt 404-es:)Szerintetek ez mit jelent???
2010. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Nem néztem végig a videót, maradéktalanul elhiszem nektek, hogy pozitív dolgokról beszél a videón szereplő, de erről olyan következtetéseket levonni, hogy földönkívüli, hát...

Elöször is, ha az a feladata, hogy az emberiség tudatát "felnyissa" és olyan hiperintelligens lény, akkor tudhatná, hogy egy youtube videó nem bizonyító erejű - ergó nem hiszem, hogy egy embernél szellemileg fejlettebb lény úgy próbálja a nála elmaradottabb faj egyedeit meggyőzni, hogy idiótákkal reklámoztatja magát (már bocs!)

Azt még megértem, hogy hisztek ebben, de könyörgöm ez a videó alapján?!! Mi van rajta? Ilyet bárki tud csinálni otthon! Nem nagy művészet! Azért igaz mert olyan nyájasan beszél? De komolyan érdekel, hogy ti akik hitelesnek vélitek a videót, mi alapján gondoljátok annak?


Erről az a konteó jut eszembe, miszerint a föld alatt nálunk fejlettebb, de gonosz idegenek élnek. Ők a reptiloidok vagy hüllők. Most komolyan, ha gonoszak akkor miért nem söpörnek le a Föld felszínéről egy olyan fajt, ami túlszaporodta bolygója eltartóképességét és ami az erőforrások nagy részét elhasználja elölük. Nincs itt logikai bukfenc?

2010. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Na szóval az utolsó előtti válaszolónak mondanám hogy 404 azért nem ír ide mert nem tudja hogy kik a plejádok és a sziriusz lények.


az utolsónak pedig azt mondanám, hogy honnan veszed hogy egy youtubos videó nem igazi. Vannak dolgok amit az ember nem tud meg magyarázni. Pl mi a fénygöb? Egy fényes labda , a tudósok nem tudják meg mondani hogy miből áll össze mivel azt se tudják hogy hogyan keletkezik. Egyébként a én véleményem szerint a fénygömb egy elektromos labda amiben a fény sűrűsödött össze, de hogyan lehet a fényt úgy össze sűríteni hogy egyben maradjon? Mert nekem fogalmam sincs. Más részről a reptiloidok azok a raptorok és a emberek össze kevert DNS-éből jöttek létre és a dulce bázison vannak nem tudom hogy a föld alatt élnek-e de nem hinném. Ha a föld alatt léteznének akkor lehet hogy meg említhetnénk Telos városát is. Más részről reptiloidok igen a föld alatti bázison élnek fogva tartva. És mért pont a raptoroknak a DNS ével keverték az embert, és azt hiszem tudom rá a választ , azért mert a raptorok csoportban dolgoztak és akkoriban ők uralták a földet , ők voltak a csúcs ragadozok. A dulce bázis egy kísérleti bázis ahol az embereket különböző állattokkal keresztezik. Ami elég durva dolog szerintem. Igaz hogy a youtubos videókat nem lehet hitelesíteni úgy mint a myvipes adatlapot de attól még nem csak az a lényeg hogy idegen vagy nem hanem az is amit csinál vagy mond. Nem tudhatjuk hogy igaz ez tény és való de azt sem hogy nem az. Ez ugyan olyan hogy a NASA se mondhatja azt hogy a földön kívül van élet vagy sem.

2010. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

[link]


elnézést kell kérnem az utolsó előtitől most nézem hogy én egy másik idegen fajról beszéltem amit a dulce bázison kísérleteztek ki sry. De a többit komolyan gondoltam. És elfelejtettem hogy a plejádokat más néven reptiliodok -nak hívják :) ezeket a nevüket nem szoktam használni , de küldök egy linket amiről én beszéltem csak még meg kell keresnem.

2010. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
[link] aztán nem tudom lehet arról beszéltem majd kiderül. Nem akarok sok hülyeséget mondani :) biztos össze kevertem valamit.
2010. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

A reptiloidok nem a plejádok! Az aranylacin és külföldi oldalakon is lehet róla olvasni!

Itt olvashatsz róla! [link] - Michael Salla: Jelentés idegen fajokról

Tehát a kérdésem még mindig adott!

És különben most bizonyítottad be, hogy ezek kapitális baromságok! Olyan dolgokat írsz, amik még a külföldi "UFO irodalommal" (már lehet egyáltalán ilyenről beszélni!) sem egyeztethetőek össze!


Amúgy te honnan vagy benne biztos, hogy a Dulce bázison ideneket tartanak fogva? Ott voltál netán? Vagy az ismerősöd ismerősének az ismerőse mesélte? Vagy csak olvastál róla? Netalán, ha tőlem is olvasnál egy ilyen frankó kis sztorit azt is elhinnéd?


Másrészt te kevered a tudományt a mesével. Abban igazad van, hogy nem lehet tudni, hogy vannak-e földönkívüliek, de az bizonyos, hogy egy nálunk fejlettebb faj nem ilyen hiszékeny emberekkel fog üzenni az emberiségnek.

Miért?

1) Az emberiség többsége igaznak véli a youtubos feltáró videókat? Nem!!

2) Ha pedig nem veszik komolyan, akkor egy NÁLUNK INTELLIGENSEBB FAJ nem fog ezen keresztűl üzenni, mert az üzenete valódiságát kevés ember fogja hitelesnek tartani. Márpedig, ha ő az egész emberiséget akarja "felszabadítani", akkor ilyen hibát nem követhet.

3) Nem is követne el ilyen hibát, mivel NÁLUNK intelligensebbek

2010. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Amúgy az általad küldött oldalak bizonyító erejűek? Na ne röhögtess már!
2010. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!