Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik azok a pledájok, sziriuszi...

Mik azok a pledájok, sziriuszi lények?

Figyelt kérdés

itt írjátok halomra, de nem vágom.

ufók vagy mik ezek? és rondák?

írjatok róluk. videót nem kérek mert fosok az ilyen dolgoktól. :D


2010. nov. 7. 15:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Az ezoterikusok újabb kreálmánya, hogy legyen mitől rettegniük, mert különben unalmas lenne az életük...
2010. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
60%
ez nem kreálmány ez egy olyan dolog ami létezik. a bizonyíték rá 2 év mulva ér ide ,, legalábbis remélem.
2010. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
0%
Olyan emberek találmányai akiknek diliházba kéne lenniük, mégis szabadlábon vannak...
2010. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
0%

(ra-)diator

te most a maja baromságra célzol?

2010. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
Am már hivatalosan is be lett jelentve hogy 2012-ben nem lesz világvége, szóval a pledáj szarjaitok nem jönnek sehova hanem maradnak a seggükön :)
2010. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
36%
me (ra-)diator ha arra gondolsz akkor minek akarod hogy legyen világvége? és igen én is hallottam hogy bejelentették de sztem ez ilyen hogy ne legyen tömeghisztéri :D de úgyis hülyeség gondolom a maják megunták a naptár készítést... vagy lehet hogy megjósolták hogy létezni fog olyan hogy Kiszel Tünde és inkább abbahagyták a naptár készítést mert azt hitték hogy akkor a többi nép nem fogja ismerni a naptárat és akkor Tüncike nm tud ilyeneket csinálni xD
2010. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
69%

-_-

én foglalkozom Ezotériával de alapból tudom hogy nem lesz világvége 2012-ben.

amugy maják nem azt mondják hogy 2012 lesz világvége csak csillagászatilag fog valahogy állni .


és amugy dimenzióváltás miatt jönnének a plejádok nem azért mert világvége lenne -_-


de amugy is egyszer véget ér minden. (semmi se tart öröké)

ha valaki megakarja cáfolni amti előbb omdtam mondjon valami olyan dolgott ami öröké létezett vagy öörké fog létezni -_-

2010. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
de mik azok a pledájok? meg milyen dimenzió váltás? azt hogy kéne elképzelni?
2010. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
39%
de mikezek?állatok, tárgyak?kis vécécsészék??
2010. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
vécécsészék XD fetrengek XDXDXDXD
2010. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!