Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek az UFO-kban?

Hisztek az UFO-kban?

Figyelt kérdés
Félnétek, ha megtudnátok 100%-san, hogy léteznek?
2010. okt. 19. 19:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már ezt az UFO-zást... Ez akkora tudatlanság...

UFO=(Angol rövidítés,) Azonosítatlan Repülő Tárgy (Az angol rövidítést most hirtelen nem tudom) Szerintem ha egy kis zöld lényecske csúszna az ágyatok mellé azt nem egy azonosítatlan repülő tárgynak hívnátok de ha igen folytassátok csak síkagyú iskolázatlan barmok... Fáj a tudatlanság ami az interneten folyik...

2010. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Cirmos kandúr ***** válasza:
Az emberek tudatában benne él már ez a szó, ha 1 átlag embernek mondod hogy Ufo nem 1 azonosítatlan repülőtárgy fog eszébe jutni, hanem 1 földönkívüli lény, mivel ezt építették bele évtizedekig az agyunkba, ezért általában az angol tudással rendelkezők nem használják ezt a szót, mert tudják mit jelent.
2010. dec. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

EBE-Földön kívüli Biológia lényt jelent.

ide még nem írtam volna le?:)

2010. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
UFO ja azonositatlan rapulo targy es Ufonautanak mondtak par helyen az utasat :D
2010. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!