Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek az UFO-kban?

Hisztek az UFO-kban?

Figyelt kérdés
Félnétek, ha megtudnátok 100%-san, hogy léteznek?
2010. okt. 19. 19:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
*bolygónkat :)
2010. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Szerintem is, ha már eddig el tudnak jönni olyan messziről, akkor jóval fejlettebb a technológiájuk, és olyan "üzemanyagot" találtak, ami nem fogy ki, pl. napenergia, stb...

Másrészt pedig azért gondolom, hogy gyarmatosítani akarják majd egyszer a Földet, mert az ő készleteik is végesek, ugyanúgy, ahogy a Földön is el fog fogyni egyszer a kőolaj, szén, stb...

2010. okt. 20. 17:52
 13/34 anonim ***** válasza:

Hogyha el tudnak jönni a Földre, akkor biztos értelmesebbek mint mi.

De ne hívjátok őket ufóknak, az 1 angol rövidítés jelentése: azonosítatlan repülű tárgy.

2010. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem miért kell félni a földönkívüliektől? Meg hogy pánik törne ki azért nem árulják el.

Hát én csak örülnék neki, hogy végre találtunk valakiket rajtunk kívül.

2010. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Én 100 százalékig biztos vagyok benne,hogy léteznek..Miért kellene félni tőlük?Ha eljutnak ide x milliárd fényévről{valószínűleg térhajlítással}, elég intelligensek ahhoz,hogy ne ártsanak nekünk..
2010. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
az intelligencia sztem nem függ össze a "kedvességgel"..ott vannak a történelem "nagyjai"...azok se voltak hülyék, de mégsem voltak "kedvesek"...
2010. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
én örülnék nekik :-)...am ha eltudnak jönni idáig, valszeg már van hidegfúziójuk is, vagy legalábbis biztos nem aggódnak a véges olajmezőik miatt :D
2010. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Minek félni ... XDD

Amugy nem az a kérdés hogy hiszünk e benne vagy sem a kérdés hogy hol... ha belegondoltok 100% hogy léteznek... a logika ott van hogy ahogy ezen a bolygón kifejlődött az élet akkor máshol is kifejlődött. Több milliárd galaxis és minden galaxisban több milliárd csillag ez matematika :D

2010. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

nem félnék.

ha el akartál volna foglalni a földet akkor már régen megtették volna.

1.emberek nagy részének nehéz elhinni amit nem látott.

2010. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy létezik "élet" más bolygón is, de nem biztos, hogy mi látjuk...
2010. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!