Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek az UFO-kban?

Hisztek az UFO-kban?

Figyelt kérdés
Félnétek, ha megtudnátok 100%-san, hogy léteznek?
2010. okt. 19. 19:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
nem félnék
2010. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel a földönkívüliek is félnek tőlünk. Egyébként szinte biztos, hogy van élet a földön kívül is. Csak nincs kézzel fogható bizonyíték.
2010. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Én a nem földiektől félek, nem az UFO-któl.
2010. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
67%

az utolsó komment tele van értelemmel :D


amúgy ja, az egyik ufo padtársam volt pár évig...

2010. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%

Egyet mondok: Stephen Hawking :).

Iszonyatos nagy elme és teljesen igaza van abban, hogy miért olyan önzők az emberek, hogy azt hiszik csak ők léteznek a világon? Ugyanúgy ahogy a Földön is, másik galaxisban is létrejöhetett másik civilizáció. És nem feltétlenül kell őket UFO-knak hívni, ez olyan hátborzongató (lehet ők is így hívnak minket:D), egyszerüen csak simán földön kívüliek, a mi földünkön kívül élnek.:)

2010. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Egyik éjjel azt álmodtam, hogy naplementekor kimentem az erkélyre és a fejem fölött ment el egy csészealj, és nagyon megijedtem, azonnal felébredtem és dobogott a szívem, mert arra gondoltam, hogy mi van, ha tényleg gyarmatosítani akarják a mi kis bolygónkat?!?
2010. okt. 19. 20:07
 7/34 anonim ***** válasza:

minek akarnák gyarmatosítani? Jóval fejlettebbek mint mi, nincs szükségük egy náluk jóval fejletlenebb bolygóra..mi több, minek jöttek volna el csak ezért másik galaxisba?Mikor a saját galaxisukban is tudnak újabb bolygót bekebelezni.


És nem utolsó sorban, ha gyarmatosítani akarnák a Földet, már megtették volna és nem csak nézelődnének itt már évtizedek óta:) Egyszerűen kiváncsiak ránk, pont úgy mint mi rájuk. Gondolj bele nekik is érdekes, hogy rajtuk kívül létezik más is a világon..épp ezért miért rombolnák le a mi civilizációnkat, mikor örülhetnének, hogy nincsenek egyedül és tanulmányozhatnak minket, hogy mi épp hol tartunk.

2010. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:

két dolog amit nem értek...


1.honnan vesszük, hogy az ufok veszélyesebbek , erősebbek nálunk?

2.az emberi tudás korlátlan és tágul mint az univerzum...200 év alatt többet fejlődtünk mint előtte 10000 év alatt..honnan vesszük, hogy az ufok mindenben és mindenképp okosabbak?

2010. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
73%
jah 3.: a civilizációhoz a kultúra, vallás is hozzátartozik...van nekik József Attilájuk vagy Michelangelójuk? az hogy misztikus valami és ismeretlen még nem biztos, hogy értelmesebb nálunk
2010. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó válaszoló!

Azért beszélek úgy a földönkívüliekről mintha nagyon okosak lennének mert én így látom. Szerintem akiknek olyan teknológiájuk van, hogy ilyen gyorsan halad az űrhajójuk és fényéveket képesek átutazni csak azért hogy láthassák a bolybónkat (és nyilván nekik rövidebb idő nem úgy mint nekünk, hogy több száz év) azok igenis fejlettebbek mint mi.

2010. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!