Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek az UFO-kban?

Hisztek az UFO-kban?

Figyelt kérdés
Félnétek, ha megtudnátok 100%-san, hogy léteznek?
2010. okt. 19. 19:07
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
De attól függetlenül h pl. Felépitenek 1 f*sza ürhajót és idejönnek nem biztos hogy okosabbak, mert lehet ehhez értenek csak és itt vége a tudományuknak. Ezenfelül a föld nem kéne nekik szerintem, hiszen a földet már félig úgy ahogy van elb*sztuk és van több milliárd bolygó ami "épp". Elnézést a hibákért, de telefonon vagyok.
2010. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
ha emberiség találna is másik élhető bolygót ugyan úgy tönkre tenné az emberiség.
2010. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Cirmos kandúr ***** válasza:
jobban félek saját fajomtól mint 1 olyantól ami képes megtenni fényéveket 1 szempillantás alatt, ha mi is eljutunk erre a szintre már nem lesznek háborúk, mert az emberiség belátja majd, hogy értelmetlen a területért ölni, mert az univerzumban minden egyenlően osztozhat, csak fel kell ismerni a világegyetem nyílt és rejtett lehetőségeit és nem szabad 1 pontnál leragadni
2010. okt. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
még szerintem egy újszülött baba se hisz az ufókban...csak szólok.
2010. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Lost.Star. válasza:
Én már láttam ufót! az ablak előtt mentek el kb 4 en de sajnos csak én láttam.
2010. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Cirmos kandúr ***** válasza:

kallaydaniel2000

kicsit nézz utána az univerzumnak és akkor mondj hülyeséget

2010. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Fosnék mint állat. Fognék egy kalasnyikovot és szétlőném a bas.zott nagy agyát, oszt leszarom ha békével jönnek meg azt is ha lerohanják a földet emiatt, há bass.zák meg maradjanak otthon ki a ku.rva anyjuknak képzelik magukat há én se mek oda hozzájuk terrorizálni az embereket meg antennát dugdosni a seggükbe vaze
2010. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Cirmos kandúr ***** válasza:
te vagy a példája az igazi primitív emberi viselkedésnek
2010. okt. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Tényleg primitív, bár abban igaza van h mi sem csesztetjük őket :D
2010. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Vannak urlenyek de ha mar urhajot epitenek sztem nem akarnak velunk targyalni vagy rabszolgasorba donteni :P

lehet hogy mi csak ertelemben ottvagyunk a legyeknek ok meg mint mi most :P

biztos leteznek de nem ugy ahogy 404 mondja xD

2010. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!