Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Rám akaszkodott valami szellem...

Rám akaszkodott valami szellem. Hogyan űzhetem el?

Figyelt kérdés
igazából régóta vannak fura dolgok, de egy ideje abbamaradtak.aztán mostanság újra kezdődött minden. de most sokkal rosszabb, mint kiskoromban.elmozdulnak, lezuhannak a helyükröl a tárgyak,és tegnap este már aludni sem tudtam, suttogást hallottam, aztán hallottam, hogy a kertben, az ablak alatt összetörik valami, és valamit elhúznak. inkább kimentem a nappaliba, hogy ott majd tudok aludni, de nem. amint lefeküdtem, éreztem ennek a valaminek a jelenlétét, sőt, még azt is, hogy lépked a kanapén, a lábamnál. már jó késün történt, olyan éjjel kettő körül, mindenki más aludt. alaposan rám ijesztett, semmit nem aludtam az éjjel. hogyan lehetne elűzni, hogy ne zaklasson tovább?
2010. júl. 10. 18:15
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
én tudok egy két praktikát ha rám irsz privit szivesen segitek..a többi hülyével ne foglalkozz
2010. júl. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan mondom és légyszi válaszolj a válaszomra.

Ha megint ilyen van, mindegy hogy félsz, nézd meg hogy mi az és próbálj beszélni vele.Egyébként tök izgi lehet ilyet érezni.

2010. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
porszivó . scooby dooba bevált
2010. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
melyik városban laksz?
2010. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

szerintem a lakcímem nem ide tartozik.

néhánnyal ezelöttinek, küldtem neked privátot, nem tudom, megérkezett-e, megpróbálom ujra.

2010. júl. 16. 21:32
 36/40 anonim ***** válasza:
a koránt hallgattad? nincs szükséged emberi segítségre, csak az istenire....!!!
2010. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
nem hallgattam a koránt, istenben sem hiszek, így nyilván nem fog nekem segíteni.
2010. júl. 17. 10:35
 38/40 anonim ***** válasza:
Ha zajt csap akkor megakar ijeszteni, ha kopogást hallasz az vagy kopogó szellem, vagy démon... egyikse jó dolog, beszélj 1 démonológussal vagy keress rá a neten, a SÓ általában csak arra jó, h lásd bejön-e a szobádba... vagy kérj meg 1 papot h szenteje meg a házat, esetleg készíts személyes dolgokból valamit, amit a pap megszentel, valahova a házban felakasztod ezt a dolgot, és elűzi a démont/szellemet
2010. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

"nem hallgattam a koránt, istenben sem hiszek, így nyilván nem fog nekem segíteni."


Ehhez nem kell hit, mert a Korán önmagától működik. De ha nem akkor nem. Ahogy gondolod.

2010. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
ha nem hiszel akkor rám van szükséged ÍRJ erre az e-mail címre és én majd segítek : rol120@freemail.hu
2010. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!