Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rám akaszkodott egy szellem?

Rám akaszkodott egy szellem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két hétben nagyon furcsa dolgok történnek velem. Árnyakat látok mindenhol, és utánanéztem, nem csak képzelődtem (magyarul megnéztem, hogy hogy eshetett volna az árnyékom, stb.),úgy érzem hogy valaki figyel, és két napja, mikor épp itt a gép előtt ültem, mellettem volt egy üres félliteres üveg. Tudni kell, hogy az íróasztalomat nehéz megmozdítani, egy sima lökés nem elég hozzá. Az üveg elkezdett imbolyogni, már rég el kellett volna dőlnie, de nem dőlt el. Mintha csak valaki szórakozna vele. Én pedig már kezdek begolyózni. Régebben, még kiskoromban pedig láttam a dédimet, aki kb. egy évvel azelőtt halt meg, szóval én valahogy vonzom őket. Ő is elmozdította a sótartókat, tányérokat vert le, anyu még a tükörben is látta. Akkor hívtunk egy médiumot, ő pedig bezárta abba a tükörbe, ahol meglátta anyu. Lehet, hogy ő szabadult ki? Vagy Más talált meg? Kérem, ha valaki tud segíteni, módszereket arra, hogy megszabaduljak valahogy tőle, írjanak.
2010. máj. 30. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szenteltesd fel a lakást. Vagy pedig kérj itt segítséget:

[link]

2010. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Dobálj a vállaid fölött a hátad mögé sót, vess keresztet és hangosan erélyesen jelentsd ki, hogy MENJ EL INNEN!!
2010. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
- Mink jó szándékkal vagyunk, mindamellett, ha megfogjuk a szellemet, először is kipofozzuk, és vasra verve kísérjük be a vármegyeházára. Nem szoktunk mink ilyen alakoknak sokat imádkozni.
2010. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bezárta egy tükörbe...?Megáll az eszem ...Milyen médium az aki ilyent tesz?Neki az lenne a dolga h átsegitse a szellemet a túlvilágra,nem h lekösse!!
2010. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Ne legyél áldozat!!


Csináld azt amit írtam a sóval! És gonodlj arra hogy nem árthat neked!


És ha elküldöd el fog menni + imádkozz érte, a nyugalmáért!!

2010. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Meg még egy trükk..


Vágd meg a szív felöli kezed, és egy rajzlapra a vérrel rajzolj Pentagrammot aminek a közepébe az újlenyomatod nyomod, ezt függesztd ki az ágyad fölé, és így aludj!


A szoba négy sarkába pedig szórj ki sót!

2010. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
persze hogy rád akaszkodhat, meg is kúr, ha úgy tartja kedve:D
2010. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, hogy jól láttad-e, amit láttál, mindenesetre egy látogatás a pszichiáternél sose volt gond. Legfeljebb nem hiszel neki. Egy kis teszt-töltögetés azért beszédes lenne.
2010. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Para. :s Próbáld meghallgatni, hogy mit akarhat, miért van ott. Egyszer tapasztaltam én is furcsa dolgokat, és mielőtt elaludtam, gondolatban (de lehet, hogy kimondva is, már nem emlékszem nagyon a részletekre) megkértem, hogy mondja el, mit akar. Álmomban egy régi levelet láttam, amin el volt mosódva a tinte, és nem tudtam elolvasni, de azóta nem tapasztaltam semmi furcsát. Hátha segít. :)
2010. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"két napja, mikor épp itt a gép előtt ültem, mellettem volt egy üres félliteres üveg"

Mi volt eredetileg az üvegben? :D

2010. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!