Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Rám akaszkodott valami szellem...

Rám akaszkodott valami szellem. Hogyan űzhetem el?

Figyelt kérdés
igazából régóta vannak fura dolgok, de egy ideje abbamaradtak.aztán mostanság újra kezdődött minden. de most sokkal rosszabb, mint kiskoromban.elmozdulnak, lezuhannak a helyükröl a tárgyak,és tegnap este már aludni sem tudtam, suttogást hallottam, aztán hallottam, hogy a kertben, az ablak alatt összetörik valami, és valamit elhúznak. inkább kimentem a nappaliba, hogy ott majd tudok aludni, de nem. amint lefeküdtem, éreztem ennek a valaminek a jelenlétét, sőt, még azt is, hogy lépked a kanapén, a lábamnál. már jó késün történt, olyan éjjel kettő körül, mindenki más aludt. alaposan rám ijesztett, semmit nem aludtam az éjjel. hogyan lehetne elűzni, hogy ne zaklasson tovább?
2010. júl. 10. 18:15
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
46%
Éjszaka fekete kakast áldozni? :)
2010. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
45%
Egy elmegyógyintézet csodákra képes:)
2010. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
58%
Pszhiáter.
2010. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy csak valóságszerű álom volt, vagy csak beképzelted, vagy volt ott valaki, mármint ember, vagy azért jött, hogy megöljön. Nézz az interneten, vagy valahol a szelleműzés után. Mert igenis léteznek természetfeletti dolgok. Nem volt valami ismerősöd, aki utált és meghalt, vagy nem tettél valami olyat?
2010. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
96%
Te sehogy. De nevetségesen sok pénzért biztos elvállalná valaki a kiűzését :)
2010. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam az előző előtti választ. Egyébként, ha szeretnél még hülye szellemtörténetet hallani myvip-ezz, mert ott olyan körlevél van, hogy ha nem küldjük el éjfélkor visszajön a halott lány szelleme és meg akar ölni. Ha érdekel a körlevél írj. De hülyeség, mert én csomót kaptam és élek. Vagy nem tudok róla, hogy meghaltam.:)
2010. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
79%

Majd én leveszem rólad a szellemet!


Tedd a bal tenyered a monitorra! Érezd az energiát!

Csukd be a szemed!

Hm...

Érzem... Egy ártó szellem van rajtad.

SZELLEM HAGYD BÉKÉN EZT AZ EMBERT!

grrrkhsssss hracssss bssssssrrrrr

...

oké leszedtem rólad.

nincs mit!

2010. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
94%
Pont úgy vagyok, mint te. Éjjel a tárgyak elmozdulnak, lezuhannak, összetörnek, kaparászást hallok, az ágy végébe a lábamnál érzem, hogy mászkál. Én ilyenkor rá szoktam szólni a macskámra. Nekem ez bevált.
2010. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
41%

A Biblia azt írja, hogy aki Isten nevét hívja segítségül, az megmentésben részesül. Pl.: A Zsoltárok 83:18,19es versből megtudod, hogy Isten neve Jehova (ha a Bibliafordításodból kihagyták az isteni nevet, akkor keresd az előszóban vagy nézz utána más fordításban)

Tehát Jehova Istenhez kell imádkozni, hogy tartsa távol Tőled ezeket a gonosz szellemeket. Lehetőleg hangosan tedd ezt és garantáltan elmennek.

Ezen kívül ne tarts kapcsolatot olyanokkal, akik szellemidézéssel, fekete mágiával foglalkoznak és ha van ilyen cselekedetekhez kötődő tárgyad, akkor ezeket semmisítsd meg.

Ha találkozol Jehova tanúival, akkor kérj tőlük olyan kiadványt, ami a démonokkal és a szellemekkel, illetve az ellenük való védekezéssel foglalkozik.

2010. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
86%
Vasalt bakanccsal valagba rugni!Ez szellemes megoldás lenne.
2010. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!