Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Rám akaszkodott valami szellem...

Rám akaszkodott valami szellem. Hogyan űzhetem el?

Figyelt kérdés
igazából régóta vannak fura dolgok, de egy ideje abbamaradtak.aztán mostanság újra kezdődött minden. de most sokkal rosszabb, mint kiskoromban.elmozdulnak, lezuhannak a helyükröl a tárgyak,és tegnap este már aludni sem tudtam, suttogást hallottam, aztán hallottam, hogy a kertben, az ablak alatt összetörik valami, és valamit elhúznak. inkább kimentem a nappaliba, hogy ott majd tudok aludni, de nem. amint lefeküdtem, éreztem ennek a valaminek a jelenlétét, sőt, még azt is, hogy lépked a kanapén, a lábamnál. már jó késün történt, olyan éjjel kettő körül, mindenki más aludt. alaposan rám ijesztett, semmit nem aludtam az éjjel. hogyan lehetne elűzni, hogy ne zaklasson tovább?
2010. júl. 10. 18:15
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
33%

Szia!


Garantálom hogy meg fogsz szabadulni ettől a gonosz szellemtől ha megteszed mindazt amit most leírok:


írj erre az emailcímre Szabó Csabának adullammessage@gmail.com -mondd el neki ugyanezt amit leírtál és segíteni fog mindenben.


valamint látogass el erre a weboldalra és olvasgass és írj Csabának monnd el őszintén bizalommal a történetedet.


www.adullam.hu

2010. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:
38%

az előző válaszadó vagyok.

annyit szeretnék kérni hogy boszorkányhoz,jóshoz,rontáslevevőhöz még véletlen se menj el,mert ezektől csak rosszabb lesz.


keresd Szabó Csabát!

2010. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. júl. 10. 23:05
 24/40 anonim ***** válasza:
55%
[link] angol tudás elkél
2010. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
az nekem nincs
2010. júl. 11. 11:29
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Aranyoldalakban vannak szellemirtók. Garantáltan sikeres lesz a szellemirtás, ezek profik! Mivel nem akarják, hogy telefonbetyárkodjanak velük ezért rágcsáló irtóként vannak be írva, de ne törődj vele, hívd fel őket! Megoldják!
2010. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim válasza:
100%

Szerintem az utolsóelőtti rágcsálósnak ne dőlj be, mert csak meg akar szivatni >< amúgy meg teljes mértékben hiszek neked :/ most kezdtek el foglalkoztatni ezek az ezoterikus dolgok, és el fogok kezdeni ilyen dolgokról tanulni :) ^^


Amúgy meg sajnos segíteni iem tudok : / csag gondoltam megosztom veled, hogy együttérzek veled, és s zarj rá azokra, akik hülyeségeket írnak erről..

2010. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
köszönöm az együttérzésed, ne aggódj, nem dőltem be a rágcsálósnak. megoldottam az alvásom nyugodtságát, az ajtó elött és az ablakok elött vastagon felszórtam sóval. mongyuk ez csak annyiban segitett, hogy nem tud hozzám bejönni, de szobámon kivül nagy ricsajt csap. azzal nyugtatom magam, hogy ide nem jöhet már be, és le is nyugszom.
2010. júl. 15. 18:09
 29/40 A kérdező kommentje:
valahol viszont már olvastam, hogy a démonok is ezt csinálják. akkor lehet, hogy ez most aaz?
2010. júl. 15. 18:10
 30/40 anonim ***** válasza:

Szia.

Ezt hallgasd, elalvás előtt enyhén kihangosítva! Úgy hogy betöltse a szobát, és ne zavarjon elalvásban.


Amint látod 11 rész(Ahmet el Acemi - Bakara suresi 1/11 ).

Indítsd el sorozatban!(Azt linkeltem)

Ez a Korán, az Isten szava. Nem bírják hallgatni a gonoszak.


http://www.youtube.com/watch?v=9ovyUPC0NNY&feature=PlayList&..

2010. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!