Mi figyel engem?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta határozottan érzem, hogy vannak olyan időszakok amikor valaki vagy valami napokig velem van. Ritkán történnek megmagyarázhatatlan "kézzel fogható" dolgok, de érzem valaki jelenlétét. Általában félelemmel tölt el, gyakran ki ráz a hideg, de a télen olyan is volt, hogy ültem az asztalnál, hátra néztem és nyitva volt az ajtó, később leesett valami az asztal alá és amikor hátra fordultam be volt hajtva. Mindenki aludt. A héten minden nap 3 óra körül felébredek, mert érzem, hogy valaki mereven néz. Nem okoz fájdalmat, de úgy érzem félek tőle. Néha kis fénynél ha hirtelen elfordulok látok egy pillanatra egy emberi formát. Normális válaszokat, ha lehet.
2014. aug. 7. 19:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

lpatrikl

’’Egy saját módszer + szöveg,,

– ez alatti szöveget te sehol nem olvasod így leírva ÉN fogalmazásom !!!


Ezen mondat alatti másolt (ezt külön jelölés nélkül is tudják mások )

’’A szenteltvíz az Egyház, exorcizmussal egybekötött vízszentelő imájából meríti erejét és hatását, amelyet a pap mond a víz megáldásakor Vízkereszt ünnepén.,,


Sem én sem mások nem feltétlenül minden esetben tüntetik fel a weboldalakat,és azért mert te ezt hiányolod ,te ezt lopásnak titulálod attól az még nem az – ez a te problémád .

Ez nem az a fórúm ahol plágiumnak számítana egy weboldal nem feltüntetése –túlzásokba esel.


*Minden negatív gondolat, érzés amit magadban táplálsz más iránt,azzal csak magadnak ártasz.

/ ha ez így van valahol megfogalmazva,sokat olvasok nem emlékszem,de tetszik,úgy hogy ez esetben sem tüntetem fel /


# 30 ’’Kíváncsi lennék, hogy segítesz másoknak,,

Nagyon egyszerűen ,megkérnek rá,értek hozzá,elmegyek,elvégzem amit kell,hazamegyek,kapok + visszajelzést és örülök neki.


# 30’’Azzal, hogy nem nyali-falizok másoknak nem vagyok egy bologató jános, s emellett különvéleményem is van?..

–mindenki másnak is van különvéleménye (ezzel sem vagy másabb, különlegesebb másnál)


Ez is saját ilyen megfogalmazásban:

*Kedvesnek lenni, nem kerül semmibe, és még meg is éri.

Mindig ügyel arra mit teszel és mondasz,mert a világ nem elég nagy ahhoz,hogy ne legyenek közös ismerőseid !

2014. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

"Nagyon egyszerűen ,megkérnek rá,értek

hozzá,elmegyek,elvégzem amit

kell,hazamegyek,kapok + visszajelzést és örülök

neki."

Mit végzel el, ami kell? Valami voodu varázslatot? Amúgy, meg úgy hiszem, hogy aki kérdéseket tesz fel itt nem találkozókat akar szervezni neked, hanem választ vár, amit tőled nem nagyon kaphat meg hisz, amit ide másolsz nem saját szerzemény mindenféle butaságot ide másolsz. :)

" –mindenki másnak is van különvéleménye

(ezzel sem vagy másabb, különlegesebb másnál)

Ez is saját ilyen megfogalmazásban:

*Kedvesnek lenni, nem kerül semmibe, és még

meg is éri."

Most, akkor ez volt az aduászod? Mikor mondtam én olyat, hogy más vagy különleges vagyok? A különvélemény , a másság , a különlegesség három külön fogalom nem összekeverendő.

"Mindig ügyel arra mit teszel és mondasz,mert a

világ nem elég nagy ahhoz,hogy ne legyenek

közös ismerőseid !"

Neked nem kell arra ügyelned mit mondasz elég, ha ide másolsz valamit amúgy szerintem ezt is kimásoltad valahonnan. :D

2014. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Beteges amit műveltek !!!

Akárhogy csűritek,csavarjátok ebből nem jöttök ki jól.


A kérdezők kérdéseire kéne kommentálni,és nem mások válaszát kritizálni !!!

Hogy egy kérdezőnek mi hasznos, avagy nem az meg szintén az Ő dolga értékelni,nem a tiétek!


Válaszaitokból tökéletesen kiderült amiben nekem heti gyakorlatom,megtapasztalásom van, abban nektek nem igen.

/a szalmiákszesz helyettesít valamit, de miként,miért,hogyan ,ezt is ti biztosan megint jobban tudjátok - nem?/

Volna mit és kit leoldani rólatok is, amit amúgy mindenki magának is megtehetne.

Az érzelmi intelligenciátokon bizonyára volna mit javítani,mert gyanítom így nem sok barátotok lehet.


Id. ’’nem találkozókat akar szervezni neked, hanem választ vár,,

- Ezen a fórumon soha,sehol nem utaltam arra,hogy személyesen felkeresném,vagy kéne

bárkinek is nekem találkozókat szerveznie -egymásnak ajánlanak az emberek !!!

Az, hogy folyamatosan savaztok hozzáértés nélkül,lopással vádoltok ,nem tudtok különbséget tenni saját gondolat,megfogalmazás és másolt között –ez most már ciki nektek,nem kicsit nagyon.

2014. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Quasar07 válasza:
Szerinte, hivd fel a kekvonalat! Segit feldolgozni az effele traumakat.
2014. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
szerintem egy manifesztálódott megastraisand raptoid megaloid sasol
2014. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

ajtó: légáramlat

mereven bámulós eset: hasonlót álmodtál

enberi alak:gyenge fényben és sötétben sokszor káprázik az ember szeme

2014. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!