Mi figyel engem?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta határozottan érzem, hogy vannak olyan időszakok amikor valaki vagy valami napokig velem van. Ritkán történnek megmagyarázhatatlan "kézzel fogható" dolgok, de érzem valaki jelenlétét. Általában félelemmel tölt el, gyakran ki ráz a hideg, de a télen olyan is volt, hogy ültem az asztalnál, hátra néztem és nyitva volt az ajtó, később leesett valami az asztal alá és amikor hátra fordultam be volt hajtva. Mindenki aludt. A héten minden nap 3 óra körül felébredek, mert érzem, hogy valaki mereven néz. Nem okoz fájdalmat, de úgy érzem félek tőle. Néha kis fénynél ha hirtelen elfordulok látok egy pillanatra egy emberi formát. Normális válaszokat, ha lehet.
2014. aug. 7. 19:45
1 2 3 4
 11/36 t_GaRami_a ***** válasza:
100%
Szia! Írd le priviben a címed, én tudok rajtad segíteni. A nevem Dean, az öcsém Sammy is jön, de te Samnek hívd, mert csak én hívhatom Sammynek. Egy 67-es impalával megyünk.
2014. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
62%

Paranoiás jelenségek!

Én is sokszor, amikor egyedül voltam úgy éreztem, mintha figyelne valaki nagyon sokszor kétségbe estem a hátam mögé néztem állandóan. Nem tudtam aludni sem mivel fura hangokat hallottam aztán egy szép nyári estén, mikor betelt a pohár bátorságot vettem magamon felálltam az asztal alól elkezdtem keresni a hangforrást meglepődve vettem észre, hogy hallok valami rágás szerű hangot megálltam, s csak vártam, s vártam utána mégjobban meglepődve láttam, hogy egy patkány kijön az ágyam alól felkaptam a seprűt, s agyon vágtam pár percig szenvedett aztán meghalt utána láttam, hogy az ajtó magától becsukodik nagyon megijedve oda mentem, s láttam, hogy az egyik ablak volt nyitva miután rájöttem, hogy semmilyen paranormális jelenségnek nem vagyok az áldozata féktelen táncba kezdtem, s utána lerészegedtem azóta nyugodtan alszom hála az Istennek lekopogom. :)

2014. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
The Rake
2014. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Egy saját m módszer + szöveg


Leírom a lakóhely tisztítást,amit havonta 1x kell elvégezni.

Füstölő: tömjén, mirha (Frankincense-Myrrh),de legjobb lenne Sage(fehérzsálya)

A bejárati ajtótól balra kell elindulnod körbe a lakásban és mindent át kell füstölnöd(sarkok,fiókok,ágy alatt. szekrények,összes helység,berendezések) ,közben folyamatosan kell mondanod a szöveget .Ha ’’véletlen,, elpattanna egy pohár,leesne valami ne hagyd abba ,csak koncentrálj és csináld tovább,ne félj. Ha van ott vaki,úgy is az lesz a célja hagyd abba és lelki,szellemi szinten megfog félemlíteni.


’’ Istentől rám ruházott hatalmamnál fogva, Jézus nevében megparancsolom az engem,lakóhelyemet,családtagjaimat zaklató démonoknak,istentelen szellemi lényeknek,agregoroknak,entitásoknak menjenek most innét el az örök kárhozat helyére, legyenek ott megkötözve és a legszentebb szűz sarka által megtaposva, így legyen!

Jézus nevében megtisztítom ezeket a falakat,bútorokat,elektromos berendezéseket a beléjük ivódott mentális,telepatikus,asztrális,fizikális negatív szennyeződésektől, így legyen!



Amit a szellemek nem kedvelnek:

- szalmiákszeszes felmosás,ajtók,ablakok áttörlése

- lila fény,mert magasabb a rezgésszáma

- harang,csengettyűk,szélcsengő

- szentelt víz,só


A szenteltvíz az Egyház, exorcizmussal egybekötött vízszentelő imájából meríti erejét és hatását, amelyet a pap mond a víz megáldásakor Vízkereszt ünnepén:

„Áraszd erre a megtisztulást jelképező vízre áldásodat! Add, hogy ez a teremtményed mennyei ajándékaid szolgálatában űzze el a gonosz lelkeket, tartsa távol a betegségeket és hordozza magában az isteni kegyelem hatékony erejét! A hívek házában vagy bármely helyen akármit is érint vagy meghint ezen víznek cseppje, az legyen egészen tisztává, minden ártó hatalomtól mentessé! Ne üthessen tanyát ott a gonosz lélek, ne verjen gyökeret a rontás szelleme! Szűnjék meg a belopakodó sátán minden cselszövése! E a víznek hintése által távozzék és szűnjék meg minden titkos kór, ami a ház lakóinak épségét vagy nyugalmát veszélyezteti. Add, hogy Szent Neved segítségül hívásával kért épségük és üdvösségük minden támadással szemben védelmet nyerjen! Krisztus, a mi Urunk által. Amen.”

Ezen ima felszáll a mennybe valahányszor valaki a Szentháromság nevében 3x meghinti magát vagy másokat a jelen- vagy távollévőket (akár a tisztítótűzben szenvedő lelkeket is) szenteltvízzel. Isten áldása száll testükre-lelkükre. Az ördög gyűlöli a szenteltvizet, melynek hatalma van felette


Só megáldása ( A Katolikus liturgiában)

Könyörögjünk. - Mindenható örök Istenünk! Alázatosan kérjük irgalmadat. Áldd meg és szenteld meg atyai jóságoddal ezt a sót, amelyet az emberiség használatára teremtettél. Add, hogy mindazoknak, akik használják, testi-lelki üdvét szolgálja. Amire hintik vagy amibe vegyítik, az tisztuljon meg, a gonoszlélek minden ártó hatalmától és megrontó befolyásától. Krisztus, a mi Urunk által. - Ámen.

A lakásszenteléskor a pap az ajtófélfára szokta írni az

évszámot és három betűt, mely most, 2014-ben az alábbi módon néz ki:

20†C†M†B†14

A három betű jelentése:

Christus Mensionem Benedicat, azaz Krisztus áldja meg e hajlékot.

2014. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
87%
Angyalszem Atlantiszi Fényjáró 99.9%os védelmet nyújt minden reptoid, szellem, démon, farkasember, vámpír, zombi perverz szatír, angyal, sátán, jeti és egyéb gonosz dolog ellen. Most akciósan csak 400/percért hívhatod. Hajrá!
2014. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
A Gereblye nevezetű lény volt.
2014. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Íme a 14-es válassza: [link]

Jobb lenne, ha nem másolnál ide semmit vagy, csak ehhez értesz? Válaszolj! Az istenért válaszolj! Egyszer az életbe ne a gúglit használd válaszadás helyet. :D :D :D :D :D

2014. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Ezt az összes ilyen témájú kérdéshez bemásolja. Ahhoz nem elég intelligens, hogy saját választ találjon ki.
2014. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Ez lehet komoly elme probléma is kedves kérdező :/ De akár van rá esély hogy egy szellem van a házban ami nem biztos hogy jó szándékú lehet a félelmedből táplálkozik.
2014. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

# 17 nem csak másoltam,van ott saját is,és minden hasznos abból!

Amúgy te mihez értesz,a kritizáláson kívül?

Te már ilyen,vagy ehhez hasonló helyzetű embertársadnak segítettél már precízen,jól és főként ingyen -én igen !!!

Te mit tudsz felmutatni,milyen megtapasztalásod van?

2014. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!