Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom, figyel...

Mit jelent ez az álom, figyel engem valaki?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy kettes lett a matekdolgozatom, amit meg is írtunk valóságban is és ma derült ki hogy 3-as lett, pedig jó vagyok matekból... Lényeg: asszem a dolgozatra volt ráírva valahova, hogy "figyellek" és ez be volt karikázva és volt mellette egy felkiáltójel. Az álomban ez azt jelenthette valószínüleg, hogy a tanár figyel engem, hogy jobban figyeljek az órán. Valóságban viszont nem tudom mit akar jelenteni. Figyel engem valaki? Tudom, hogy furcsán hangzik, de azt hittem, hogy az úgynevezett Figyelő (lény) így üzeni nekem éjszaka hogy figyel engem és ettől most eléggé beparáztam.
2013. okt. 17. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy szereted a Rejtély című sorozatot. :D Ne parázz ilyenek miatt, azért álmodtad ezt, mert ezen törted este a fejed.
2013. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen jogosan! Ha a figyelő lény egyszer kiszúr magának, akkor többé nem ereszt! Sokan szenvedtek már tőle egy egész éeten át. Tudták, hogy minden lépésüket figyelik, tiszta idegek voltak ettől, tönkrementek lelkileg, de a figyelő lényt soha nem látták meg! Mert nagyon ügyesen figyel!
2013. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tanulj jobban és akkor nem lesz gond. Szerintem ezt jelenti, a lelkiismereted okozza.
2013. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Trollkodsz. Ez a kérdés kitaláció és különben is már megkérdezted egyszer:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2013. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Deggial ! ezt hogy érted ?
2013. okt. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!