Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Mostanában egyre gyakrabban álmodom azt, hogy ülök a vonaton, hatalmasat pukkantok, ekkor elkezd rázkódni minden, hatalmas robbanás, majd a következő jelenet az, hogy a WC-kagylóban hereszőrlevest főzök, ami hirtelen kigyullad, mindent beborít a láng, pisiléssel próbálom eloltani, de az mintha benzint locsolnék, táplálja a tüzet, majd lángba borul és elsötétül minden...


Mitől lehet?????


2013. okt. 17. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
wc fetisiszta vagy, de még magadnak sem mered bevallani..
2013. okt. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hatalmasat nevettem a kerdeseden ! meg az elso valasz is telibetaat. csak igy tovabb ...
2013. okt. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az kérlek alássan a skizophrénia egyik kiváltó tünete
2013. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sokszor érdekel engem is hogy mit álmodok, mármint, hogy mit jelent, ezézt van itthon egy álom értelmező szótár... XD

Na tehát:

- vonatra nem ír semmit

- robbanás:Ideges nyugtalanság, ami majd hamar elmúlik.

- Láng: Nagy károk

- Benzin: Vidám szórakozás van kilátásban

- sötétség: Olyan lelki állapotot jelez, amelynek megváltozását más emberektől remélünk.

Tudom, semmi értelme, de egy his hülyéskedésnek el megy.

2013. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!