Mi figyel engem?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta határozottan érzem, hogy vannak olyan időszakok amikor valaki vagy valami napokig velem van. Ritkán történnek megmagyarázhatatlan "kézzel fogható" dolgok, de érzem valaki jelenlétét. Általában félelemmel tölt el, gyakran ki ráz a hideg, de a télen olyan is volt, hogy ültem az asztalnál, hátra néztem és nyitva volt az ajtó, később leesett valami az asztal alá és amikor hátra fordultam be volt hajtva. Mindenki aludt. A héten minden nap 3 óra körül felébredek, mert érzem, hogy valaki mereven néz. Nem okoz fájdalmat, de úgy érzem félek tőle. Néha kis fénynél ha hirtelen elfordulok látok egy pillanatra egy emberi formát. Normális válaszokat, ha lehet.
2014. aug. 7. 19:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
39%
slenderman
2014. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Melinda:D ***** válasza:
63%
Valami entitáns.. Vszeg egy szellem. Ha biztos vagy benne akkor szerintem megérné megkérni egy papot, hogy szentelje meg a házat. De az is segíthet ha gyújtasz egy füstölőt, végigviszed a lakáson ( minden helyiségbe) és megkéred h menjen el. Remélem tudtam segíteni. :D
2014. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
61%

Entitáns, az persze...


Entitás. A titánok mások.

2014. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
65%
Ez történik ha egyedül él az ember :)
2014. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
Szia..valószínűleg szellem..nálunk is van nyugi.. de nálunk azért mert én megidéztem még régebben..te nem idézted meg?
2014. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%

Én vagyok az. Azért figyellek, mert te vagy az első ember-reptoid keverék. Veld fogjuk meghódítani a világot. Mindig hajnali háromkor járok pisilni, a wc lehúzásra ébredsz fel. Azért láthatsz, mert van benned hüllő vér, az egyszerű emberek számára láthatatlan vagyok. Azért fedem fel magam, mert eljött az idő! JELENTKEZZ A FŐHADISZÀLLÀSON. A hüllőneved mostantól: Zûœë.

Élljen a királynő!

2014. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
TUDOM MIT TETTÉL TAVALY NYÁRON!!!
2014. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Valaki megnyalta a humorbonbont:DDDDD füstölőzni azt szoktam, meg mászkáltam már vele, de semmi. Nem egyedül lakok.
2014. aug. 7. 20:33
 9/36 A kérdező kommentje:
Hát nem emlékszem, hogy idéztem volna:D
2014. aug. 7. 20:35
 10/36 anonim ***** válasza:
2014. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!