Mi figyel engem?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta határozottan érzem, hogy vannak olyan időszakok amikor valaki vagy valami napokig velem van. Ritkán történnek megmagyarázhatatlan "kézzel fogható" dolgok, de érzem valaki jelenlétét. Általában félelemmel tölt el, gyakran ki ráz a hideg, de a télen olyan is volt, hogy ültem az asztalnál, hátra néztem és nyitva volt az ajtó, később leesett valami az asztal alá és amikor hátra fordultam be volt hajtva. Mindenki aludt. A héten minden nap 3 óra körül felébredek, mert érzem, hogy valaki mereven néz. Nem okoz fájdalmat, de úgy érzem félek tőle. Néha kis fénynél ha hirtelen elfordulok látok egy pillanatra egy emberi formát. Normális válaszokat, ha lehet.
2014. aug. 7. 19:45
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
A Velencei gyíkleső volt.
2014. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Te mit tudsz felmutatni? Kimásoltál egy szöveget egy weboldalról, és még a forrást sem tüntetted fel, sőtt a sajátodként állítod be. Ez lopás, a törvény bűnteti. Büszke lehetsz magadra!

2014. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet, de határozottan mondd, hogy "Neked semmi keresnivalód nincs itt, menj innen!"
2014. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
20;14
2014. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

" 17 nem csak másoltam,van ott saját is,és

minden hasznos abból!"

Hát én bevallom nem vettem észre, hogy saját szöveg is van mindegyik kérdésnél ezt csinálod bemásolsz mindenfélét ide.

"Amúgy te mihez értesz,a kritizáláson kívül?"

Sok mindenhez értek például: Sokat foglalkozók az UFO kutatással , parajelenségekkel emellett képregényrajzoló vagyok egy animációs filmet csinálok ezenkívül eladóként dolgozók értek az informatikához hackerként is jeleskedem szabadidőmben szoktam mixeket csinálni gítározni érdekel a tudomány meg, ha van egy kis időm lealacsonyodok a szintetekre. :D :D :D

" embertársadnak segítettél már precízen,jól és

főként ingyen -én igen !!!"

Én szoktam segíteni az arra érdemeseknek.

" Te mit tudsz felmutatni,milyen

megtapasztalásod van?"

Igen csak nem tartozik ide. :)

2014. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 t_GaRami_a ***** válasza:
Ez valóban így van böki minden kérdésnél a szemem, hogy minden szemetet idemásolsz.
2014. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
43%

Lpatrikl

– ha te nem tudsz sajátot a másolttól megkülönböztetni,

akkor mi alapján is kritizálsz.


# 25

ha te sem vetted észre mi saját az a te hozzá nem értésed a témában.


Idézlek : ’’Én szoktam segíteni az Arra Érdemeseknek,,

Nem dimenzionálod egy kicsit magad túl.

Én mindenkinek segítek nem csak az arra érdemesnek


Köszönöm a választ ez minősített is téged !!!!


t_GaRami

Se baj ,se a te se mások kritizálása nem zavar,inkább szórakoztat,lepereg rólam mint az eső víz.


Akár másolom, akár hozzáfűzök az én véleményem , szólás szabadság van.

Ott és azt gondolok, mondok amit csak akarok.

Nem tetszik nektek - ez van.

Sok privit kapok a kérdezőktől és még kérdeznek .


Sajnos nem véletlen tart itt a Magyarság,ahol tart.

Bárhová mentem a világban a magyarok mindig utálkoztak egymással, ellentétben más nációk meg inkább összetartóak voltak a sajátjaikkal.

2014. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
A lopás, és a szólásszabadság nem ugyanaz.
2014. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 t_GaRami_a ***** válasza:
éés bumm a fejbe.
2014. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"ha te sem vetted észre mi saját az a te hozzá

nem értésed a témában."

Szerintem pedig te nem értesz a témához azért másolsz ide állandóan. :)

" Nem dimenzionálod egy kicsit magad túl.

Én mindenkinek segítek nem csak az arra

érdemesnek"

Nem dimenzionálom magamat túl az alpári erőszakos kötekedő embereknek nem nyújtók segítőkezet félek, hogy leharapják azt itt amúgyis sok pszichiátriára szoruló ember.

Kíváncsi lennék, hogy segítesz másoknak kimásolod nekik a Tomszojer-t?

" Köszönöm a választ ez minősített is téged !!!!"

Mivel minősítem magam? Azzal, hogy nem nyali-falizok másoknak nem vagyok egy bologató jános, s emellett különvéleményem is van? Tán írtam én rólad hazugságot? Nézd már meg a válaszodat #10-es vagy én pedig #4-#7-es vagyok : http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5971..

2014. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!