Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek démonok? Ha igen,...

Czifa botond kérdése:

Léteznek démonok? Ha igen, hogy élnek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 14:20
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Es meg valami: mibol gondolod draga Laylah hogy egy demonnak olyan nehez dolog megszalni valakit? Te magad mondtad hogy masik sikon vannak szoval honnan tudod hogy nem kepes targyakba beleszalni vagy ilyenek? En elhiszem hogy jol erted a szakmad de kicsit sem vagy annyire tapasztalt es nem tudzs annyit mint amennyit te gondolsz
2014. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 Laylah ***** válasza:

39.: A hitedről egy szót sem szóltam. Az egyház és a hit nem ugyanaz.

40.: Egyik démon sem használja az igazi nevét, mint ahogy a való életben engem sem Laylah-nak hívnak; ez egyfajta egyéni azonosító, de nem az igazi név.

41.: Véleményed lehet, csak engem már régen nem érdekel senki laikus véleménye. Csak olyanoktól fogadok el tanácsot, tapasztalatot, akik már letettek valamit az asztalra. Nekem itt te nem vagy ilyen. Másrészt tömören fogalmazva, a démonok célja a fizikai megtestesülés, nem az itt-tartózkodás. Ergo élő testet akarnak, nem tárgy lenni, ez úgy baromság, ahogy van. Másik síkon pedig sokkal nehezebb erőt kifejteni, még nekik is, ráadásul a test és a lélek kötődése annyira erős, hogy hosszú távon egyetlen démon sem képes elszakítani a kettőt. A lélek ereje mindig nagyobb szinte bármilyen entitásnál. SZINTE.

2014. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!