Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találtam bizonyítékot arra,...

Találtam bizonyítékot arra, hogy léteznek démonok?

Figyelt kérdés

"Egy rajtam kívüli entitás szállt meg. Saját tudattal/akarattal is rendelkezett. Konkrétan meg akart ölni, állandóan bántott. Szét akart verni például. De már kiírtottam..." (vagy nem)


Nos, szóval mit gondoltok erről?

(szerintem többfokozatú démonok léteznek, ez pl nagyon erős volt)


2013. febr. 22. 21:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Mit is mondtál, mikor zárt be a Lipót?
2013. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem kérek a vicces kommentekből, borzalmas élmény volt. Aki nem volt benne az bele se gondol milyen érzés lehet...
2013. febr. 22. 21:45
 3/27 Diavolino44 ***** válasza:
63%

Hát az az igazság az első kommentelő jól írta.

Még ha volt is valamilyen megtapasztalásod ki fogja elhinni neked?


Sőt ha bármiféle módon kapcsolatba kerülsz valami, valami "látomással" nevezhetjük hallucinációnak. Akkor már elmebeteg vagy.

Csak akkor kérdem én! Mózes és az összes próféta elmebeteg volt? Jézus meg különösképpen az volt? Akkor az egész világ társadalmi erkölcs és morálja örült emberektől származik?

Mert ha akkor volt volt démon és ördög akkor most is van.


Kérdező: Szerintem, ne hangoztasd ezeket, mert ez lesz a társadalmilag elfogadott reakció mint amit az első is írt. Ezek a szubjektív élmények, maradjanak meg neked bizonyítéknak.

2013. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
Ez valóban egyértelmű, világos bizonyíték volt, meggyőztél. Nincs is több kérdésem.
2013. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ezek nekem nem 100%-os bizonyítékok, de én tudom, hogy az démon volt. Azt is tudom, hogy a démonok fogalma meglehetősen viszonylagos. Ez csak egy kérdés. Ti mit gondoltok a démonokról.
2013. febr. 22. 22:04
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Ez már régen tény, de ne zavarjon.
2013. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ne legyetek már bunkók.
2013. febr. 22. 22:07
 8/27 anonim ***** válasza:
42%

A leghatékonyabb démon irtók a pszichiáterek.

Keress fel egyet.

2013. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Haggyál.
2013. febr. 22. 22:13
 10/27 anonim ***** válasza:
18%
Igen.
2013. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!