Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találtam bizonyítékot arra,...

Találtam bizonyítékot arra, hogy léteznek démonok?

Figyelt kérdés

"Egy rajtam kívüli entitás szállt meg. Saját tudattal/akarattal is rendelkezett. Konkrétan meg akart ölni, állandóan bántott. Szét akart verni például. De már kiírtottam..." (vagy nem)


Nos, szóval mit gondoltok erről?

(szerintem többfokozatú démonok léteznek, ez pl nagyon erős volt)


2013. febr. 22. 21:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

1. Agyröntgen.

2. Pszichiáter.

3. Na AKKOR kezdj el spirituális dolgokon gondolkozni.

2013. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Mielőtt démon-ról beszélsz, nézz utána, kik is voltak ők?

Hol éltek? Hol élnek jelenleg?

Hogyan hívják őket?

Téged nem démon szállt meg, max az ördög :-)

De mivel nem vagyok vallásos, így másra fognám a dolgot :-)

2013. márc. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Robert Thorne ***** válasza:

#18 A drága keresztény isteneteket hány millió embert is ölt meg? És Sátán? Ellene nem tudsz semmit felhozni :) Élj továbbra is az álomvilágodban és imádkozz az istenedért.

Démonok léteznek és akik Sátánnal vannak, azok mind jók és az emberiséggel vannak. Akkor szállhatott meg, ha megpróbáltál vele kommunikálni (megidézni) kívülállóként.

2013. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

ha ez esetleg tényleg az volt,el kell menni egy látóhoz (nem kamuhoz) és ő megmondja.ha tisztavagy csinál egy lélektisztítást azt kész ;)

ha meg bujkál benned valami ördögűző ;)

2013. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Anyosom is egy démon!
2013. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Hú de rég voltam itt..


# 17 ,mielőtt a hitvilàgról próbàlsz PONT NEKEM magyaràzni nézz utànna! Amit én ìrtam az NEM 2000éves dolog.. Annàl jóval tovàbb nyúlik vissza! Csak hogy tisztàban legyél vele,amikor a kereszténység megvetette a làbàt európában az ősi pogàny templomokat leromboltàk és hogy könnyebben àttérjenek a kereszténységre azok helyén húztàk fel az új inmàr keresztény templomokat tehàt ősi pogàny templomok helyén épültek,és amikor azt ìrom ősi azt úgy értem hogy màr akkor több 1000évesek voltak! Az azokban a templomokban imádott pogàny isteneket pedig démonoknak bélyegezték annak érdekében hogy aki àttér a vallàsra FÉLJEN! Igen,a félelem dominàlt akkoriban,és az szülte a sok sok KÌNHALÀLT,és a hozzàjuk tartozó eszközöket... Màglya,vas szűz,a harang,kerékbetörés,andràs szék,boszorkànybölcső,spanyol csizma,vìztömlő,nyújtópad,felnégyelés,lefejézés,felkötes,kereszthalàl,karóbahúzàs. (Nem nem,a giotin nem,azt a franciàk hasznàltàk elősször tudtommal és jóval később az 1600-1700 as évek körül.. ) tehàt a VÉRre és FÉLELEMre épìtett egyhàz ez utàn kezdett el viràgozni és ennek a viràgnak a tüskéi elértek mindenkihez aki csak egy kicsit is màsképp gondolkodott! Reggelig ìrhatnàm az ezzel kapcsolatos véleményemet,persze hiàba az elvakultsàg csak a szem sajàt akarattal történő felnyitàsàval "gyógyulhat!" màs szavakkal.. Nyisd ki a szemed,és ne csak nézz hanem làsd is amit kell!

2016. febr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

A pálinka volt erős,nem a démon !

Ha léteznének démonok, már rég lenne rá ezer bizonyíték...

2016. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!