Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkoztál szellemmel?

Találkoztál szellemmel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 18:37
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
83%
nekem nővérem ment el a garázsunk elött, hogy kicserjélje a macska almát, amikor egyszercsak ledobta a tálcát, sikított egyet és befutott. Késöbb mondta hogy a garázsból mintha 1 zöld kéz nyúlt volna ki... megint máskor egymás mellett aludtunk, ő leesett az ágyról, felült, és elkezdte fújni az orrát. Egyszercsak hallott 1 sikítást, érezte ahogy valaki lehuppan mellé, és utána teljes csönd (1 szivacson ült)
2010. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
21%

Jajaja

Reggelente velük kávézok, zh-nál meg ők súgnak nekem

-.-

2010. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
100%
Ez kb 2 éve történt, volt egy ismerősöm aki albérletbe lakott s elég sokszor felmentünk hozzá s az allatta lakó öreg néni mindig kopogtatott az ajtón hogy hangosak vagyunk, nem voltunk azok biztos unatkozott szegény mindegy lényeg hogy a néni már nem él s amikor csak én mentem fel egyszer az ismerősömhöz ott aludni csak ketten voltunk s aludtunk, kb hajnali 2, 3 fele kopogott valaki úgy ahogy a néni csinálta régen, megnéztük ki az nem volt ott senki ezt többször is megcsinálta mi nem mertünk már kimenni megnézni. ha csak nincs olyan őrült aki ezzel szórakozik hajnali 3kor akkor ez biztos hogy szellem volt.
2010. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!