Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkoztál szellemmel?

Találkoztál szellemmel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 18:37
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
100%

Egyszer reggel hallottam lépéseket, utána nyikorgott a szekrényajtó majd csend lett és nem lépkedett senki.


Meg tesóm ült TV előtt a távirányító meg az ágyon volt és egyszer valaki elkapcsolt egy másik adóra pedig csak a tesóm volt a szonábam én meg az ajtónál álltam.

2009. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
92%
Én nem tudtam aludni és valami fényes foltot láttam a plafonon, ami nem akart eltűnni.Ott volt, ahová az ablakon keresztül nem süt be semmi+a redőny miatt amúgy sem jut be fény.4 éjszakán keresztül lámpával aludtam.
2010. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyámon keresztül vettem észre furcsa dolgot.Még régebben történt,egyedül voltam a kutyámmal és hirtelen pöffögő hangot adott ki befutott a szobába és a sötétbe csóválta a farkát.És az volt számomra a leg ilyesztőbb hogy a nevelő apám lánya pár éve halt meg.Már vettem észre furcsa dolgokat itthon.11 éves körül lehettem a barátnőmmel lementünk hintázni senki nem volt itthon aztán feljöttünk felkapcsoltuk a villanyt.Fogtam pár csokinyuszit és levittem.Később a hintába észrevettem hogy ég a lakásba a villany feljöttem mert azthittem hogy megjöttek anyuék.De semmi.Ezt úgy kétszer eljátszottuk.Pedig emlékszem minden eggyes alkalommal lekapcsoltam a villanyt mikor kiléptem a házból.
2010. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Nonxi válasza:
100%
Körülbelül 2 éve lehetett, még albérletben laktunk a barátommal,mikor egy éjjel arra lett figyelmes,hogy kint a konyhában kopog valami.Eltelt 15-20 perc, és abbamaradt.Elmondta ezt nekem reggel..én meg jót nevettem,hogy hogy megijedt:) Másnap éjjel felébresztett, azt mondta,hallgassam.Én nem tudom hogy a szék vagy az asztal lába lehetett,de folyamatosan azt lehetett hallani,mintha csapkodnák a padlóhoz..hol gyengébben,hol erősebben,nem szabályos időközönként. Minden éjjel ugyanabban az időpontban(03:10) elkezdődött.Egy idő után már automatikusan felébredtem..és reszketve hallgattam végig az ágyból:) Nem mertünk kimenni..de körülbelül 1 hónap telt el..és nem hallottuk többé. Ijesztő:)
2010. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
100%

Egy éve költöztünk az új lakásunkba.

Egyszer éjjel mentem ki a konyhába és csak egy kis lámpát kapcsoltam fel. Ültem az asztalnál és akkor láttam meg, hogy a lámpánál egy alacsonyabb, szürke alak áll. Iszonyatosan megijedtem. Elfordítottam a fejem, hátha csak képzelődtem, de mikor visszanéztem, még mindig ott volt!

Másnap mondtam szüleimnek és mondták, hogy a néni, akié a lakás volt, itt halt meg...

2010. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
80%
kicsit OFF:Az emberi agy nagyon összetett, ezért sok minden nem valós amit látni vélsz, pl.: ha tv-t nézel, amin sokáig egy alak képe van, a kép "beleég" a retinádba, olyan mintha a lámpába nézel, és ezután félrenézel, valószínűleg látni fogod az alakot, sok esetben csak valami optikai csalódás az egész, ha egy fényes szobából egy sötétbe bemész fix hogy látni fogsz valamit, na ezt csak gondoltam megosztom veletek, nővérem szemorvos, amikor kisebb voltam ezekkel nyugtatott azóta nem félek annyira :)
2010. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

én nem találkoztam de az egyik haveromat folyamatosan terrorban tartja lásd: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__7..


leírtam róla mindent

2010. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
35%

nincsenek szellemek... ép ésszel gondoljatok már bele, hogyan lennének?!

képzelődtök, vagy optikai csalódás, vagy álmodjátok de mégis valóságosnak hiszitek utána mnitha megtörtént volna.

lakásban hallasz zajokat, alsó-fölső-jobb-bal szomszédból nem jöhet?! de.

2010. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
37%
előző vagyok... meg ha annyira léteznének és a közelünkben akarnak lenni akkor mért nem tudatják velünk... ha tudnak tárgyakat mozgatni akkor a tollat/ceruzát is tudják mozgatni, mér nem irnak üzenetet???
2010. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
93%
Már láttam róla igazi képet, amit az egyik ismerősöm fényképezett mobillal, a közeli kastélyromjainál. A szüleim olykor szoktak, ha megkérik őket ismerősökkel asztalt táncoltatni és szerintem az a kopogás, amit hallott az egyik hozzászóló, az az lehetett, hogy ott is a szellem beleszállt az asztalba és azt mozgatta. A barátnőim is voltak ugyan annál a kastélynál, ami már romos és ahol a fénykép készült és mondták, hogy látták ugyan azt a fehér ruhás fiatal barna hajú nőt, aki a fényképen van és egy gyereket is láttak. Szabad szemmel látták, de csak foltokban és nem lehetett optikai csalódás, mert mind a 2-en látták egyszerre. És a képen nem a gyerek, hanem egy magas rangú férfi volt. Szerintem léteznek szellemek és hiszek is bennük. Ja, és szoktam hallani a tetőn mászkálást és nem állati, ahogy gondolnátok, hanem emberi lépteket, még csak a szomszéd sem lehet, mert közötte van egy nagy fa. Létezek szerintem szellemek, akik nem hiszik akkor higgyenek másba. Nekem mind1 az ő életük.
2010. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!