Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkoztál szellemmel?

Találkoztál szellemmel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 18:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
54%

04-03 17:28-nak.


Azért nem írnak üzenetet, mert ők a félelemből táplálkoznak. Ha mondjuk egy szellem lelök egy füzetet a földre és te pont nem vagy ott akkor gondolom megijedsz, és neki pont az kell, hogy te félj, rettegj tőlük. Nekik úgy több energiájuk lesz.

2010. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon durva(velem megtörtént igaz) történeteim vannak.2. Egyszer amikor festettem úgy éreztem, hogy valaki figyel. Visszanéztem. Másodszor is hátranéztem. Aztán fura érzésem volt: mintha léebillentem volna a székről és elájultam volna. Aztán amikor magamhoz tértem a kép már kész volt.

2. Hallottam egy sikítást, majd egy ploccsanást. érdeklődtem, majd megtudtam, hogy egy éve egy 3 éves kisfiú esett ki az ablakon.

Nagyon durva.

2010. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
80%
Nekem egész márciusban és áprilisban éjjel 10 és 11 között mindig kinyillott a szekrényem ajtaja:P De már abbahagyta:D
2010. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
91%

Nekem is volt már szerencsém szellemmel. Egyszer uncsiméknál voltam nyáron 40 fokba és senki se volt otthon a házba mert boltba voltak meg itt ott, és hallgattam a rádiót az 1ik szobába azt éreztem h eléggé kezdek fázni szal lehült körülöttem a levegő. Bal oldalt volt az ablak és amikor odapillantottam egy kék fej nélküli alakot láttam, pedig oda ember nemtud menni mivel annak a szobának az ablaka alatt nem használatos terület van.


A másik meg rá egy héttel ülök a WC-n és elgondolkodtam. 2 WC papír volt a wc melletti tartón. Egy kisebb megkezdett és rajta! egy nagy megkezdetlen tekercs. Elnéztem a másik irányba és mire visszanézek ki volt cserélve a 2 tekercs, szal a kisebb került felülre ahogy én azt akartam is gondolatba.


Ugyszintén mamámék városába kint voltunk a temetőbe és én fotóztam egyet a telefonommal miközbe mentünk kifele és eléggé elcsúszott a kép azt mondom jóvan letörlöm a fenébe. Ekkor nézem h bal oldalt kirajzolódik az elmosódásba egy alak. Utána gépen is megnéztem és tényleg ott van. Megmutattam pár ismerősömnek és fura módon nem mindegyik látta. 10ből kb fele mondta h igen látja h ott van, a többi csak az elmosódott fát látja.


Nah szal sztem érdekes dolog ez a szellem kérdés. Én szivesen felvenném felük a kapcsolatot mert kitudja hogy mit akarhatnak. Egyszer éreztem hogy egy szellem van a közelembe meg is próbáltam kommunikálni vele, de nem sikerült mivel nem voltam elég türelmes. Amúgy sok írásba láttam hogy a szellemek gonoszak meg ilyenek, ez nagy tévedés, lehetnek ugyanúgy normálisak mint az emberek, konkrétan ők egy másik dimenzióba élő lények akikről csak halvány sejtésünk van hogy pontosan kik és milyen képességekkel rendelkeznek. Az pedig hogy nem írják ki a CNN főműsoridejébe a képernyőre hogy igenis itt vagyunk és létezünk az nem azt jelenti hogy nincsenek, csak nekik is lehetnek korlátaik a kapcsolatteremtésbe, végülis mi se nagyon tudunk odafele kommunikálni az ők dimenziójukba akkor ezt tőlük se kell elvárni. Lehet hogy később lesz vmi kommunikációs csatorna, addig meg mindenki a saját tapasztalataira és élményeire hagyatkozik.


Ha valaki esetleg kíván részletesebben társalogni erről a témáról velem és a képet is szívesen megtekintené az írjon privátot.

2010. máj. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
83%
Sztm nem okkult praktikákkal kell keresni a választ. Sokan kereszténynek vallják magukat, de nem foglalkoznak ezzel. A Biblia telis-tele van szellemi igazságokkal. Vannak gonosz és jó szellemek. A gonosz szellemek(sok fajta van, nevezzük démonoknak) emberekben "laknak", hogy azokon kersztül kiéljék vágyaikat. Ezért történhet meg, hogy egy "démonűzés" (Jézus nevében, nem vmi hókusz-pókusz) után az emberek megszabadulnak függőségekből, stb. A jelenségek, amiket írtatok valszeg azért lehettek, mert vannak démonok, akik egy elhunyt személy után a rokonokhoz mennek, ugyanis ezek nem mennek a halott szellemével az Istentől kijelölt helyre(Menny/Pokol). Továbbkeresnek másokat.
2010. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
83%
Én tegnap a konyhában éppen a szellemekre gondoltam, és hirtelen megcsúszott egy edény a szárítóban, iszonyatosan megijedtem.
2010. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
100%

mikor még a másik házunkban laktunk, kb 6 éve történt az hogy megköszöntem a vacsorát,indultam volna be a szobámba amikor visszanéztem anyára,mögötte láttam elsuhanni 1 fekete alakot. olyan mint mikor bárányfelhő van az égen,csak ez fekete és a konyhában vlt. eztán bementem a szobába. a szobá előtt egy hatalmas ablak volt.Majd aztán láttam azt az alakot,és mintha mutogatott volna. ezt soha nem felejtem el.

mióta az új házban lakunk,szinte minden este hallom h kint kattog a konyhában valami.Elég durva :s.

Van még. :

a nővérem barátja mesélte, hogy az ő nővére anno idézett szellemet és kb. 2-3 hónapig a szellem ott ált a szobája ajtaja előtt és nézte őt alvás közben. nagyon durva.


Volt még olyan is,hogy az unokatesómmal a szellemekről beszéltünk, vak sötétben. és valaki megnyitotta a főkaput.Bejött a folyosóra,de a poén hogy csak az árnyékát láttuk. az embert nem. És utána valaki kopogott a 3 méteres fal tetejénél az ablakon. fasza volt.

2010. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
90%
Jézus Mária, én most totál befostam, nem is merek lefeküdni basszus!!! Mi az, hogy néz valaki alvás közben??? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.... Meg hogy mutogat a szellem??? ÚRISTEN!!! Hogy bírjátok ezeket végignézni??? Én tuti infarktust kaptam volna!!!
2010. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
78%
5-en voltunk egy szobában.......amikor észrevettük hogy a tárgyak elmozdultak a helyükről. Aztán nem figyeltünk rá de később újra megtörtént. Mindent megjegyeztünk hogy hová tettünk, lekapcsoltuk a villanyt és vártunk 10 percet. Mindent alaposan megnéztünk és most is voltak változások. Elkezdtünk félni.....Meg akartuk őket látni és egyikünk belenézett a fényképezőbe és egy kutyát látott. Egy másik sikolyt hallott és vízcseppeket érzett a karján. Volt aki azt érezte hogy valaki simogatja a lábát és meg is öleli őt. Még egy másik lány álmában a Halelúját hallotta és azt hogy a nevét kiabálják. A szobában hirtelen hideg lett és furcsa szagot éreztünk. Az a lány aki a sikolyt hallotta a kamerába belenézve egy meggörnyedt nőt látott.........Nem tudjuk ebből mi a valós és mi nem de tény hogy félelmetes érzés volt.
2010. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
90%

Akartok vmi félelmeteset? Dédnagymamám sokat mesélt nekem ilyenekről : Október 13-án(péntek) amikor 13 éves volt, az aszteli imát mondták, amikor hirtelen halálhörgést hallott. Szólt az anyukájának, aki ráförmedt, hogy nem szabad ima közben beszélni. De megint halotta, és látott egy árnyékot, ami egyre közeledik. Nagyon megijedt, és kifutott az udvarra, onnan pedig be a nyárikonyhába. Rettegett, mert az árnyék már a nyárikonyha előtt volt. Aztán az árnyék közeledett...és közeledett...amikor odért! Ott volt eg kékeszöld színű hulla, aminek fel volt vágva a torka, és a torkából még mindig folyt a vér. A háta nem volt rajta más, csak egy alsónadrág. A teste minden pontja összevolt karmolva,ütve. Az arca holdsápadt volt. A dédnagymamám nagyon félt, és sikítani próbált, amikor hirteleln a hulla eltünt. Visszaszaladt a házba, és elmondta mit látott. Kapott egy pofont, amiért hazudozik, és nem vacsorázhatott. Másnapra, meghalt az apja, és az anyukája nagyon beteg lett. Az 5 kistestvérére neki kellett vigyáznia, és szinte ő nevelte őket fel. Mielőtt ő meghalt, aztmondta nekem, hogy ugyanaz a hulla volt az álmába, és hívta őt. 2 nap múlva halt meg, álmában.


2 év múlva,(kb. 5 hónappal ezelőtt) Én is láttam álmomba a hullát, úgy, ahogyan leírta a dédim. Meg fogok halni?

2010. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!