Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azt hiszem egy szellem itt...

Petrás Évi kérdése:

Azt hiszem egy szellem itt van. De nem tudom jó vagy rossz a szándéka?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 10:30
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

de valojaban mit erzel? felelmet vaqy mit?

szerintem nyugodj bele, hogy nem leteznek szellemek, mert az egesz csk kitalalt dolog. Jezus azt mondta, hogy aki Bennem hisz az idvezül, aki pedig nem elkárhozik. Vagyis akik Jézusban hisznek, azok ha meghalnak is élnek, feltámadnak, a többiek pedig eltűnnek. Részletekért kérdezz meg egy papot, ő megnyugtat, hogy nem léteznek, és el is magyarázza ezt az egészet. csk az 1es voltam

2013. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szemvizsgálat, vízszerelő, ezeket ajánlanám.

Mit érzel?

2013. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
kösz érzem hogy itt van és nem érzem mindenhol
2013. ápr. 1. 18:24
 14/21 anonim ***** válasza:
Írd már le ezt az érzést.
2013. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
ha valami élő ember ott áll mögöttem megérzem ugyan így vagyok a szellemekkel is
2013. ápr. 1. 18:27
 16/21 anonim válasza:
34%
Az a baj, hogy annyira koncentrálsz egy olyan valamire, egy jelenlétre, ami nincs is, hogy már odaképzeled. Ha pld én is mélyen koncentrálok el tudok mindent képzelni. Szerintem lazulj el, olvasd el azt amit előszőr irtam, hallgass olyan zenét ami feldob, és ne gondolj a szellemekre. Szólj a szüleidnek erről, halgasd meg a válaszukat, majd menj ki a barátokkal szórakozni és csinálj olyan dolgokat ami feldob pld biciklizés, olvasás, stb. Ha félsz otthon egyedül, inkább legyél kint a szabadba. Ha van kutyád jétszódj vele, akármit csinálj, csk felejtsd el a szellemeket, mert nem léteznek. 15L
2013. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Évike, fordulj vissza a sötét oldalról, amíg még lehet.
2013. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
hát kösz
2013. ápr. 1. 18:34
 19/21 anonim ***** válasza:
Ahogy üzenetbe is válaszóltam hogy ebből arra következtetek hogy ártalmatlan mert nem álcázza magát, és az hogy a csapot kinyítja jelet ad magáról . Ez egy kobórlélek de azt is tudnom kell mennyi ideje észleled vagyis mennyi ideje érzed, és mennyi időnként vannak jelenségek pl: csapkinyítás és megjelenés ? Egyértelműen persze az is benne van hogy beképzeled magad és sokat foglalkozól a lehetséges dolgokkal. Vannak dolgok amiket figyelmen kivül kell hagyni és nem foglalkozni vele, pl: nem szabad ídézni szellemet még tréfából sem!
2013. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

kérdező kommentje: "ezzel nem nyugtattál meg érzem hogy figyel!"


nem lehet h skizofrén vagy???

2013. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!