Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez a jó és rossz szellem...

Mi ez a jó és rossz szellem marhaság?

Figyelt kérdés

Az oldalon többen írják, hogy vannak jó és rossz szellemek. Melyik mit csinál? Miben különböznek? Léteznek?


Érveljetek is légyszi. (<- ez alatt nem azt értem, hogy 3 éves koromban láttam....stb.)


2010. júl. 24. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem van jó és rossz szellem. kiskoromban láttam mamámnál őket. harcoltak. és befolyásoltak hogy mit csináljak. sötét és világos volt a szinük. a sötét mindig rosszra kényszerített. a jó lebeszélt a bajról..

már emléxem hogy akkoriban se értettem miért teszem amit teszek. és nem vagyok bolnd mert azóta semmi ilyet nemlátok.

2010. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kössz a válszt, de írtam, hogy légyszi "kíméljetek" az ilyen kiskoromban láttam dologtól.


Lenne hozzád egy kérdésem! Hogy élted meg ezt az egészet, hogy befolyásolt egy szellem? Milyen érzés? Tudatában voltál?

2010. júl. 24. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
én egy másik válaszoló vagyok, kérdésedre válaszolva: az emberek közt is élnek jó és rossz emberek. A szellemek tudata hasonlít az emberéhez, ezért ők is tudnak jók és rosszak lenni.
2010. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tudatában voltam. és nemértettem mi irányít. elköltöztünk és végelett.
2010. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De hogy irányított? Ez nekem magas. Akaratod ellenére tettél dolgokat? Mennyi ideig tartott?
2010. júl. 24. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:

kb 2 évig tartott. 4-6éveskoromig.

tudtam hogy nem akarom azt csinálni de mindha az én tudatom a háttérbe szorult volna arra a párpercre. nem tudtam ellenkezni. de tudtam hogy mit teszek. mintha kölcsönadtam volna a testem..

2010. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem hittan órán is modták hogy vannak szellemek de nem bántanak és nem is segítenek csak úgy meg vannak magukban
2010. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mondjuk egy szer nem ég meg ilyedtem valamitő a szobámba este és az óta is ott van mert főleg merta temető mellet lakunk
2010. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!