Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azt hiszem egy szellem itt...

Petrás Évi kérdése:

Azt hiszem egy szellem itt van. De nem tudom jó vagy rossz a szándéka?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 10:30
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

Van egy pár magyarázat arra, hogy nem léteznek szellemek. Ha félsz, olvasd el, mert megnyugodsz:


ZAJ: ha valamilyen zajt hallsz, és a szabadban vagy, akkor egy állat vagy bogár volt, vagy akár a szél. Ha egy hangoktól elhatárolt helyen vagy és félsz a szellemektől, akkor attól rettegsz, hogy nehogy ott legyen valaki, s ha mélyen elgondolkozól, akkor esetleg hangokat hallasz, amiket a saját gondolataid, vagy esetleg a mágneses tér miatt hallasz. S éjjel mikor megébredsz, hogy valaki beszél, vagy zaj van, valójában nem igaz, mivel az emberi agy akkor is műkődik, m ikor pihenünk,, alszunk. Ekkor megpróbálja feldolgozni a velünk történt eseményeket, rettegésűnket, vágyainkat, céljainkat. Ugyanez történik akkor is, mikor érrezzük, hogy valaki elérint, megfog.

A másik ilyen probléma a szellemek, kisértetek "látása". Annyira beleéljük magunkat abba, hogy léteznek szellemek, kisértetek, hogy képzelődünk, beszélünk hozzájuk, ők is hozzánk.

A fényképek, videók, infrahangok is arról tanúskodnak, hogy igenis léteznek szellemek. A fényképeken a homály amelynek ember alakja van, lehet, hogy csk egy fényvisszaverődés, vagy maszat. Infrahangokat, ultrahangokat az állatok is kiadhatnak pld elefánt. Ők ezekkel a hangokkal kommunikálnak egymás közt.


Bevallom, hogy én is hittem a szeellemekben, mert sok ilzen szellemes filmet nézem, de aki Istenben bizik, az nem fél semmitől.


Remélem, segithettem!

2013. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszi
2013. ápr. 1. 13:20
 3/21 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőle, mit vártál, talán majd itt válaszol neked? Jó hogy nem már Facebookon letiltod szegényt.
2013. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Valóban léteznek szellemek , és létezik egy másik világ , nem ahogy az első válaszadó írta, bár neki is igaza van , viszont az hogy rosz vagy jó szándékú azt te tudhatod. Ha nincsenek rémálmaid , nem ér hozzád, és nem érzed hogy figyel és nem érzel hőmérséklet csökkenést akkor nem rosz szándékú. Vannak viszont a paranormális jelenségek között úgy nevezett "Poltergeist" jelenségek , ez azt jelenti kopogó szellem , ez egy eltévedt lélek csak zajt csap és nem árt. Amely ártalams az már kisértet vagy démon az hozzád ér , manipulálja az álmaid , ijeszt és mindent megtesz hogy rosszul érezd magad , hogy depresziót és psihológiai betegségeket okozzon az embernek. Nem kell megrémülni inaktív szellemek vannak akik csak zajosak de azok felbukkannak és eltünnek életünkből és vannak az aktívak amelyek átokból születnek vagy ha sokat foglalkozol paranormális dolgokkal ha megídézel szellemet, vagy esetleg frissen bekölözött lakásban helyhezkötődő kisértetek is lehetnek mert a lakás múltját nem ismerjük és nem lehet tudni az előző lakos mivel foglalkozott és mitörtént vele. Lehet az generációkról visszamenőleg.
2013. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
ezzel nem nyugtattál meg érzem hogy figyel
2013. ápr. 1. 17:40
 6/21 anonim ***** válasza:
És Valóban honnét tudod hogy ott van ? Kérlek írd le nekem üzenetbe hogy mit csinál. pl : Zaj , tárgyak mozgatása , stb
2013. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

A hideg levegő amit érzel, az csak egy áramlat, mint pld az óceánookba: vannak hideg és meleg áramlatok, ez azt jelenti, hogy a viz tele van szellemmel? NEM. Ahogy a vozbe is vannak áramlatok, úgy a levegőbe is, a szellemek pedig a képzelet szüleményei. Ha azt hisszük, hogy van, akkor annyira belemélyedünk, hogy elkezdünk félni, rettegni, és félelmünkbe zajokat hallunk. Fel a fejjel, az egesz csak képzelet. Nem léteznek! első voltam:D



Amúgy hány éves vagy?

2013. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ne csak üzenetbe, engem is érdekel, hogy mik alapján tudja, hogy ott van mellette.
2013. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
11.de akkor a halottak lelkei hová kerülnek?
2013. ápr. 1. 17:59
 10/21 A kérdező kommentje:
fehér árny csap kinyitás meg érzem hogy itt áll
2013. ápr. 1. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!