Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet velem? Tobbi lent. :00

Mi lehet velem? Tobbi lent. :00

Figyelt kérdés
Azzal kezdenem eloszor is hogy 13 eves es eleg hiszekeny vagyok es bekepzelek dolgokat...szoval kezdem az elejen....meg oszi szunetben olvastam a bloody mary legendat es tokre el is hittem hogy ez igaz...par napig ezen nyüglődtem es olyan kesztetest ereztem hogy kimondjam a tukor elott...es tudtam hogy hogy olyan vagyok hogy ugyos ki fogom mondani mert olyan vagyok hogy addig nem hiszem el valamirol hogy igaz vagy nem igaz ha nem tapasztalom....szoval az elotti nap mielott kimondtam aznap olyan halalfelelmem volt.hogy uristen kimondom es.meg fogok halni....ez volt bennem hogy meg fogok halni....masnap kimondtam.meg is nyugodtam hogy nem igaz....szinte el is mult ez a halalfelelem...majd kovetkezo heten lattam egy.ilyen " megnezed es ongyilkos leszel" videot...na azon is ragodtam napokig hogy tudom hogy ugyis meg fogom nezni es meghalok.....megneztem.nem lett semmi..eleg sok ilyen paranormalis jelensegrol olvastam itt gyk-n....es ezek a halalfelelmek aztvaltottak ki belolem hogy.mostanaban sokkal tob idot szeretnek tolteni anyukammal/apukammal es hogy mennyire szeretem oket es......nem is tudom leirni ezt az erzest...ugy erzem hogy hianyoznak a dolgok amik pl. tegnap tortentek vagy mult heten...ugy erzem hogy nagyon gyorsan megy az ido....es amiketez elott elveztem dolgokat nem mindegyiket elvezem mar es neha olyan kedvetlen vagyok es.neha arra gondolok hogy pl.minek megvenni ez az uj kabatot mikorbarmikor tortenhet velem valami...pl meghalok.....nem tudom mi ez az erzes de nagyon rossz....valaki legyen szives segitsen!!!lecci ne.rohogjetek ki tenyleg komolyan normalis valaszokra van szuksegem....akar privatba is irjon aki tud valamit hogy ez miert van es hogy eyaltalan mi ez??elore is koszi!!!!
2012. nov. 25. 19:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
koszi...de nem vagyok horror fan xdd eddig eggyetlen egy horrorfilmet sem lattam...
2012. nov. 28. 10:15
 22/24 anonim válasza:

Kedves kérdező.

Ha 13 évesen ilyeneket csinálsz, és szánt szándékkal paráztatod magad, ott gáz van.

Ha tudod, hogy félsz, miért nézed meg?

vagy miért csinálod?

Amúgy, beszélgess erről a szüleiddel, ők úgyis jobban megtudnak nyugtatni, mint pár idegen a világhálón, akik között lehetnek gyilkosok, pedofil-okm és sorolhatnám. persze, a másik véglet is lehet, kitudja... én sem tudom, mert nem ismerem a név nélkül(még a névvel) írókat sem.

Az ilyen felesleges parázásokban szerintem nagy szerepet játszanak a tv-ben leadott hülye ezo-s műsorok, ahol a leghiszékenyebb emberek betelefonálnak, és rájuk beszélik, hogy ilyen, meg olyan démonaid vannak...

Én a helyedben inkább meséket néznék... 20 éves fejjel még mindig imádom a meséket, és nem csak én, úgyhogy nem gáz, meg gyerekes a mesenézés.

Nézzél régi disney meséket, azok jók, nem fogsz tőle félni, és tévképzeteid se lennének.


Ha meg nem múlik el az állandó stressz amit érzel, akkor érdemes felkeresni egy psychológust, akinek eltudod mondani, hogy mi bánt, és ő szakszerű magyarázatot tud adni, és az is lehet, hogy ezeknek a félelmeidnek egy ettől teljesen más oka van.

Egyáltalán nem szégyen, psychológushoz nem hülyék vagy degeneráltak mennek, hanem olyanok akiknek van valami lelki bajuk, és nem merik másnak elmondani, és őket köti a titoktartás, úgyhogy ha olyanról van szó, még a szüleidet sem tájékoztathatja!

Ezt teljesen jó szándékból mondom, és nem azért mert lenézlek vagy bármi hasonló.

2012. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,igen már leálltam ezeknek a hülyeségeknek a nézésével.....igen a disney mesék télleg jók....anyukámmal is beszéltem erről,kicsit megnyugtatott.....ugyhogy mostmár kezd múlni.egyáltalán nem gondoltam hogy lenézel mert te legalább normális választ irtál!köszi mégegyszer!!:)
2012. dec. 3. 17:23
 24/24 anonim válasza:
Érzékeny lelked van. De szerintem ezek után megtanulod másképp értékelni a családi kapcsolatokat, és kicsit "felnősz". Velem legalábbis ez volt. Mióta ez megtörtént, nem veszekszem anyával, korábban pedig minden napos volt. Szerintem pozitív irányba visz ez majd téged, ha egy kicsit csillapodik... :)
2012. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!