Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet velem? Tobbi lent. :00

Mi lehet velem? Tobbi lent. :00

Figyelt kérdés
Azzal kezdenem eloszor is hogy 13 eves es eleg hiszekeny vagyok es bekepzelek dolgokat...szoval kezdem az elejen....meg oszi szunetben olvastam a bloody mary legendat es tokre el is hittem hogy ez igaz...par napig ezen nyüglődtem es olyan kesztetest ereztem hogy kimondjam a tukor elott...es tudtam hogy hogy olyan vagyok hogy ugyos ki fogom mondani mert olyan vagyok hogy addig nem hiszem el valamirol hogy igaz vagy nem igaz ha nem tapasztalom....szoval az elotti nap mielott kimondtam aznap olyan halalfelelmem volt.hogy uristen kimondom es.meg fogok halni....ez volt bennem hogy meg fogok halni....masnap kimondtam.meg is nyugodtam hogy nem igaz....szinte el is mult ez a halalfelelem...majd kovetkezo heten lattam egy.ilyen " megnezed es ongyilkos leszel" videot...na azon is ragodtam napokig hogy tudom hogy ugyis meg fogom nezni es meghalok.....megneztem.nem lett semmi..eleg sok ilyen paranormalis jelensegrol olvastam itt gyk-n....es ezek a halalfelelmek aztvaltottak ki belolem hogy.mostanaban sokkal tob idot szeretnek tolteni anyukammal/apukammal es hogy mennyire szeretem oket es......nem is tudom leirni ezt az erzest...ugy erzem hogy hianyoznak a dolgok amik pl. tegnap tortentek vagy mult heten...ugy erzem hogy nagyon gyorsan megy az ido....es amiketez elott elveztem dolgokat nem mindegyiket elvezem mar es neha olyan kedvetlen vagyok es.neha arra gondolok hogy pl.minek megvenni ez az uj kabatot mikorbarmikor tortenhet velem valami...pl meghalok.....nem tudom mi ez az erzes de nagyon rossz....valaki legyen szives segitsen!!!lecci ne.rohogjetek ki tenyleg komolyan normalis valaszokra van szuksegem....akar privatba is irjon aki tud valamit hogy ez miert van es hogy eyaltalan mi ez??elore is koszi!!!!
2012. nov. 25. 19:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Igazad van !
2012. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, az elméddel is baj van? OTT VAN, LEÍRTAM! Olvasd már el.
2012. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nincsen....csak nem tudom felfogni hogy.meg mindig.ezek moatt paazok mikrp ezek mar regebben voltak....
2012. nov. 25. 19:21
 14/24 A kérdező kommentje:
*miatt parazok mikor
2012. nov. 25. 19:22
 15/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, már a leírásod első mondatában megválaszoltad magadnak a kérdésedet. Na de azért, hogy valami hasznosat is csináljak ma, adok neked egy tanácsot: Próbálj mindig logikusan gondolkodni, mindent bizonyítékokra és megfelelő forrásokra alapozni. Kisebb koromban én is elhittem minden baromságot, de hidd el idővel ki fogod nőni.

Addig is legyél sokkal talpraesettebb, próbálj utánajárni a dolgoknak, stb. Erre egy jó példa, hogy én mindig végig gondolom és részletezem magamban a dolgokat. Pl: Miért beszélne egy természetfeletti lény magyarul, miért pont magyar nyelvre reagálna, honnan tudná egyáltalán, hogy mi a magyar, vagy egyáltalán a nyelv fogalmát. És csak a tükör jó? Akár egy átlátszó üveg is lehetne, de az miért nem jó? És mi számít, vagy mettől számít valami tükörnek. Nálam ezzel a részletezéssel, és logikus gondolkodással már a fejemben letudom vezetni, hogy egy orbitális baromságról van itt szó. Pláne, hogy már ránézésre a legtöbb ember megállapítja, hogy hülyeség az adott dolog amivel a dolga van. Az meg, hogy mindig arra gondolsz, hogy bármikor meghalhatsz, egyszerűen értelmetlen, sőt nevetséges ilyen dolgokon rágódni. Mint már mondtam, ha talpra esettebb vagy, és pláne jobban odafigyelsz dolgokra, akkor folyamatosan csökkented az esélyét annak, hogy valami rossz történjen veled, vagy valamelyik családtagoddal, barátoddal. Tudod annak is bármikor megvan az esélye, hogy az emberiség is kipusztul. Ha mondjuk két neutroncsillag összeütközik akkor a halálos gamma-sugárzás kipusztítja az egész emberiséget, vagy egy nagyobb aszteroida kárt tehet a földi életben. Ezen is a nap 24 órájában, a hét minden napján, az év 365 napjában lehetne rágódni. De nem kell mert ezeknek az esélye bizony kicsi. Akkor miért nem rágódsz inkább pozitív csekély esélyű dolgokon, mint például megnyered a lottót, vagy más jó dolgok.


Remélem segítettem.

2012. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Megmaradt benned, mert hiszékeny vagy, és a fantáziád is élénk úgy tűnik! Nincs ezzel gond, majd kinövöd.
2012. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!foleg hogy normalisan valaszoltal!
2012. nov. 25. 19:37
 18/24 anonim ***** válasza:
-.- :D velem is ez van mikor a twilightet néztem a mozikban totál behüjültem és azt hittem léteznek vámpírok. Am ez azért van mert valszeg minden nap ugyan olyan a számodra, nem történik veled semmi sorsfordító éled a mindennapi zűröket
2012. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hat ja...csak ez az erzes olyan zavaro...mar neha ugy erzem h beleorulok....
2012. nov. 27. 17:27
 20/24 anonim ***** válasza:

Először is nagy horror fan vagy.Biztosan fogékonyabb vagy a világ kevésbé látható dolgaira.Biztosan egy egyéniség lehetsz akinek vannak fura dolgai.Az hogy egyre gyorsabban telik az idő azt jól érzed.Sajnos.A tanácsom próbálj visszazökkenni a hétköznapokba ,megélni a jelent,és hogy ha akarod csinálhatsz olyan dolgot amit pl 3 héttel ezelőtt csináltál.

A halál meg majd eljön egyszer amikor akar,nem kell vele foglalkozni,inkább arra fókuszálni hogy még sokáig fogsz élni és hogy még nagyon soká fogsz meghalni.Tengernyi időd van:-).

2012. nov. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!