Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A Baratom le akar velem...

A Baratom le akar velem fekudni, en is akarom. Mit tegyek? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Van rajtam par anyajegy, es egy kis felesleg is.Nem vagyok kifeezetten kover, de sovany sem.Felek, hogyha ezeket eszreveszi a srac, nem lesz boldog.

1,5eve vagyunk egyutt, szeretjuk egymast, emiatt nem fog szakitani, de csalodast okoznatok...17,5/L



2012. szept. 29. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fog csalódást okozni.Látott már meztelenül?
2012. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem 1.5 év után már felfedezte ha van rajtad egy kis felesleg is, és ha eddig nem zavarja, ezután sem fogja. Másrészt, a pasik nagy része nem szereti a csontkollekciókat, inkább azt szeretik, ha van egy nőn mit fogni. Anyajegye meg mindenkinek van, van akinek kevesebb, van akinek nagyon sok, épp ezért ez nem okozhat csalódást senkinek sem.
2012. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
figyelj... 1.5 év. Látott már strandon? Meg ha az ilyenek érdekelnék, szerinted még veled lenne? Ne rinyálj itt... Pláne úgy, hogy maholnap választópolgár vagy tizenhét ÉSFÉL éves... XDD és fél... ez mindig nagyon fontos ám nekik XDD
2012. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem latott mesztelenul, strandon igen.

17 es fel, ez bizony fontos.

Koszonom a megnyugtato valaszokat mindenkinek.

2012. szept. 29. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
"A Baratom le akar velem fekudni, en is akarom. Mit tegyek?" A lábadat. széjjel.
2012. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy latott strandon.

Mindenki valasaat koszonom!

2012. szept. 30. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Irígykedem a barátodra!
2012. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
látom nem tetszett a válaszom,hogy szerintem mennyire éretlen vagy ezért töröltetted,ebből is látszik mennyire gyerek vagy még kb 13-15 éves szinten vagy..
2012. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ha ennyi ideje együtt vagytok akkor csak nem fog ezert elhagyni amúgy is lehet h neki az ilyen csajok jönnek be :)
2012. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!