Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet velem? Tobbi lent. :00

Mi lehet velem? Tobbi lent. :00

Figyelt kérdés
Azzal kezdenem eloszor is hogy 13 eves es eleg hiszekeny vagyok es bekepzelek dolgokat...szoval kezdem az elejen....meg oszi szunetben olvastam a bloody mary legendat es tokre el is hittem hogy ez igaz...par napig ezen nyüglődtem es olyan kesztetest ereztem hogy kimondjam a tukor elott...es tudtam hogy hogy olyan vagyok hogy ugyos ki fogom mondani mert olyan vagyok hogy addig nem hiszem el valamirol hogy igaz vagy nem igaz ha nem tapasztalom....szoval az elotti nap mielott kimondtam aznap olyan halalfelelmem volt.hogy uristen kimondom es.meg fogok halni....ez volt bennem hogy meg fogok halni....masnap kimondtam.meg is nyugodtam hogy nem igaz....szinte el is mult ez a halalfelelem...majd kovetkezo heten lattam egy.ilyen " megnezed es ongyilkos leszel" videot...na azon is ragodtam napokig hogy tudom hogy ugyis meg fogom nezni es meghalok.....megneztem.nem lett semmi..eleg sok ilyen paranormalis jelensegrol olvastam itt gyk-n....es ezek a halalfelelmek aztvaltottak ki belolem hogy.mostanaban sokkal tob idot szeretnek tolteni anyukammal/apukammal es hogy mennyire szeretem oket es......nem is tudom leirni ezt az erzest...ugy erzem hogy hianyoznak a dolgok amik pl. tegnap tortentek vagy mult heten...ugy erzem hogy nagyon gyorsan megy az ido....es amiketez elott elveztem dolgokat nem mindegyiket elvezem mar es neha olyan kedvetlen vagyok es.neha arra gondolok hogy pl.minek megvenni ez az uj kabatot mikorbarmikor tortenhet velem valami...pl meghalok.....nem tudom mi ez az erzes de nagyon rossz....valaki legyen szives segitsen!!!lecci ne.rohogjetek ki tenyleg komolyan normalis valaszokra van szuksegem....akar privatba is irjon aki tud valamit hogy ez miert van es hogy eyaltalan mi ez??elore is koszi!!!!
2012. nov. 25. 19:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

"Azzal kezdenem eloszor is hogy 13 eves es eleg hiszekeny vagyok es bekepzelek dolgokat"


Tovább nem is kell olvasnom, hogy tudjam a kérdésedre a választ.

2012. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibakert telefonrol vagyok
2012. nov. 25. 19:09
 3/24 anonim ***** válasza:
Nézz inkább mesefilmeket.
2012. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De olvasd vegig mer nem arrol van szo....
2012. nov. 25. 19:10
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Plusz nem csak hiszékeny vagy, rá is parázol a dolgokra.
2012. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Építsd fel Celestina birodalmát legóból, az majd segít.
2012. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De.tenyleg legyszi normalis valaszokat!!
2012. nov. 25. 19:10
 8/24 anonim ***** válasza:

"De olvasd vegig mer nem arrol van szo...."


Megtettem... de arról van szó. Meg arról amit ez előző válaszba írtam pluszba, parázol, a "Bloody dolog" miatt, meg az "öngyilkos" vidi miatt.

2012. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De fogjatok mar fel hogy ez nekem fontos...
2012. nov. 25. 19:12
 10/24 A kérdező kommentje:
De.miert erzem ezeket?
2012. nov. 25. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!